Stara szkoła rapu powraca 9 marca do Gliwic za sprawą drugiej edycji festiwalu The Legend – Idę Dalej

Udostępnij
fot. materiały prasowe

To będzie prawdziwa hip-hopowa uczta i wielkie muzyczne widowisko! Na scenie pojawią się największe legendy rapu, polecą klasyki, które zna cała Polska, a to wszystko w niesamowitej audio-wizualnej oprawie! Przed nami druga edycja festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ. Wydarzenie odbędzie się już w marcu 2024 roku w PreZero Arena Gliwice. Teraz bilety można kupić w promocyjnych cenach!

Teraz z okazji BLACK WEEK na stronie eventim.pl możecie zgarnąć wejściówki na wydarzenie THE LEGEND – IDĘ DALEJ z rabatem -20%!!!

LINK DO BILETÓW: https://www.eventim.pl/artist/the-legend-ide-dalej/

Oferta obowiązuje tylko od 20 do 27 listopada!

Do zobaczenia pod sceną!

Festiwal THE LEGEND – IDĘ DALEJ to druga edycja wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które zabierze widzów w sentymentalną podróż po historii polskiego rapu.

Już 9 marca 2024 na jednej scenie ultranowoczesnej hali widowiskowej PreZero Arena Gliwice, w pełnej efektów oprawie wizualnej, wystąpią znów największe legendy polskiego hip-hopu. Line up drugiej edycji THE LEGEND prezentuje się imponująco, wystąpią m.in. Paktofonika, Molesta Ewenement, Fenomen, Grammatik, Peja / Slums Attack, 52 Dębiec, DJ Decks, DJ HWR, DJ Twister! Pionierzy gatunku zagrają swoje najważniejsze klasyki, przenosząc się wraz z publicznością w czasie do lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych.

Oprócz muzycznej uczty w wykonaniu starej szkoły rapu, na uczestników wydarzenia czekać będzie szereg atrakcji. W PreZero Arena Gliwice pojawią się stoiska wystawiennicze związane tematycznie z nurtem hip-hopu, nie zabraknie też strefy chillout’u. Dodatkowo organizatorzy przygotowali after party w legendarnym stylu i z legendarną obsadą gramofonową: DJ Decks, DJ Twister, DJ HWR.

THE LEGEND – IDĘ DALEJ to festiwal, który łączy pokolenia!

Więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/MusictainmentPL

Instagram: https://www.instagram.com/thelegendfestiwal/

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Bilon i Nowa Ferajna zapraszają na „Śledzika po Warsiasku” czyli swiąteczny koncert ludzi z obozu Hemp Gru

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments