Album „Preludium” Fukaja złoty w preorderze, premiera tego albumu już jutro

Udostępnij
fot. materiały prasowe

PRELUDIUM ZŁOTE W PREORDERZE PREMIERA DRUGIEGO ALBUMU FUKAJA JUŻ 21 LIPCA!

Po dwóch latach od premiery debiutanckiego albumu Fukaja SBM Label może oficjalnie ogłosić, że CHAOS pokrył się złotem. Na drugie wyróżnienie nie trzeba było jednak czekać tak długo – jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów ostatnich lat – PRELUDIUM – pokrył się złotem w preorderze. Nie ma zatem z czym zwlekać – premiera albumu już w ten piątek (21.07.2023)!

PRELUDIUM zawiera selekcję 17-tu utworów, a całość nie powstałaby, gdyby nie przyjaciel Fukaja – charlie moncler, który odpowiedzialny jest za produkcję całej muzyki. Na albumie, promowanym takimi singlami jak „TATUAŻE”, „OWOCE33”, „NIE MA CIĘ”, gościnnie udzielili się Mata, Białas i bambi. Słuchacze Fukaja z niecierpliwością czekają na wspomniany krążek od 2022 roku, a sam album doczekał się miana jednego z najbardziej wyczekiwanych ostatnich lat. Preorder płyty w wersji standard dostępny jest na fukaj.com i SBM Store.

fot. cover albumu „Preludium” Fukaj & Charlie Moncler

„PRELUDIUM” powstawało od 2019 roku, czyli od momentu w którym Fukaj poznał się się z charlim monclerem. Pracowali nad nią razem z przyjaciółmi. Ze względu na debiutanki album i poznanie przez Fukaja Kubiego Producenta, pomysł na PRELUDIUM musiał być odłożony w czasie, ale zarówno Aleks jak i charlie wiedzieli, że pytaniem jest nie “czy”, lecz “kiedy” powstanie. Dzień premiery CHAOSU spędzili w studiu – silniejsi, lepsi i doświadczeni pracą nad debiutem.

Nazwa PRELUDIUM oznacza początek czegoś – zarówno wstęp do nowego jak i również podsumowanie poprzedniego etapu. Mamy więc początek: Fukaj stoi przed dorosłym życiem, totalnie nowymi doświadczeniami i obowiązkami, porzucając stare schematy. A jej klimat? Smutny i nostalgiczny, przy czym nostalgia jest motorem napędowym projektu. Nie brakuje też dumy, głodu sukcesu i miłości. Premiera krążka już w najbliższy piątek – 21.07.2023.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Peja z klipem do singla „Lubartowska” promującym nowy album „Hip Hop 50”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments