Aloha Entertainment i Mayor prezentują instrumentale z płyty „Biały Nietoperz”

Udostępnij
Biały Nietoperz Kasyno
fot. materiały prasowe

Niespełna rok po premierze EPki” Biały Nietoperz”, Proceente, Cywinsky, Mayor i J.J udostępniają wersję instrumentalną płyty.

Wszystkie instrumentale z EPki „Biały Nietoperz” wyprodukował Mayor, całość zmiksował i zmasterował J.J. Dodatkowo do utworu tytułowego dograł się DJ HWR. Za zrealizowane w czeskiej Pradze oraz na warszawskim Mokotowie video odpowiadają Dobrekino Studio, Karol 'LujiG’ Bujalski oraz Gosia Tuszyńska.

Epka „Biały Nietoperz” ujrzała światło dzienne 17 marca 2023 r. Płaszczyznę liryczną stworzyli Proceente i Cywinsky. „Biały Nietoperz” odnosi się do uniwersalnych postaw i wartości, konfrontując je z obecną rzeczywistością. Pozornie spokojny i melancholijny projekt, przemyca do serc słuchaczy silny ładunek emocjonalny. Zlimitowany winyl „Biały Nietoperz” w mocno limitowanej edycji 3 x 100 ręcznie numerowanych egzemplarzy: STANDARD (kolor czarny), PREMIUM (kolor biały) oraz DELUXE (kolor turkusowy) jest nadal dostępny w oficjalnym sklepie Aloha Entertatinment: https://www.alohasklep.pl/pl/c/Muzyka/15

Biały Nietoperz – Instrumentals – serwisy cyfrowe:
https://e-muzyka.link/MayorProceenteCywinskyBialyNietoperz

„Biały Nietoperz” to niezależne, liczące 5 utworów dzieło, którego współautorami są mistrz ceremonii Proceente, wokalista Cywinsky, beatmaker Mayor oraz J.J. Gościnnie na materiale pojawiają się Miły ATZ, Diox oraz DJ HWR. Autorem identyfikacji graficznej jest Konrad Smolarski. Za warstwę video projektu odpowiadają Dobrekino Studio, Karol 'LujiG’ Bujalski oraz Gosia Tuszyńska. Epka powstała w trakcie sesji nagraniowych w J.J – Studio w Szczecinie w pandemicznych latach 2020-2021. Na płaszczyźnie treści „Biały Nietoperz” koncentruje się na intymnej relacji damsko-męskiej; opisuje stan świadomości artysty oraz skomplikowaną naturę miłości i towarzyszących jej uniesień. „Biały Nietoperz” wyrusza w podróż do źródeł czasu, żeby odnaleźć zrozumienie i kosmiczną harmonię dusz. Wyznaje prawdę o kipiących w nim uczuciach: głodzie własnego ego, bezwarunkowej przekorze, bolesnych porywach napięć oraz melancholii rozczarowań.

Twórcy projektu zadbali o jego wyjątkową oprawę video i we współpracy z Dobrekino Studio, aktorką Gosią Tuszyńską oraz autorem obrazu Karolem 'LujiG’ Bujalskim zwizualizowali całą epkę „Biały Nietoperz” w formie klimatycznych teledysków. Zdjęcia z udziałem Proceente, Cywinsky’ego i Mayora zostały zrealizowane w wielowymiarowych przestrzeniach czeskiej Pragi, natomiast płaszczyzna fabularna z udziałem Gosi Tuszyńskiej powstała w Warszawie na Mokotowie.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Otsochodzi znowu zaskakuje tym razem singlem „Piegi”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments