„Nie obowiązuje nas myślenie przemysłowe” – Amatowsky prezentuje singiel „Pełnia” z udziałem Proceente i Małego Esz

Udostępnij
fot. materiały prasowe

„Pełnia” to tytułowy, trzeci singiel zwiastujący debiut producencki Amatowskiego.

W kawałku nawiązującym do polskiego dramatu psychologicznego o tym samym tytule producenta wspierają Proceente i Mały Esz. Teledysk dostępny na kanale AlohaEnt został zrealizowany przez ekipę Dobrekino Studio w miejscowości Koluszki w czerwcu 2022.

Album „Pełnia” nawiązuje do polskiego dramatu psychologicznego z 1979 roku w reżyserii Andrzeja Kondratiuka o tym samym tytule. Do niewielkiej, podwarszawskiej wsi Łacha, położonej u ujścia Narwi do Zalewu Zegrzyńskiego,

przyjeżdża robiący w stolicy karierę 48-letni architekt, Wojtek (w tej roli znakomity Tomasz Zaliwski).

Pan Wojtek ma dość wielkomiejskiego pędu i gwaru. Twierdzi, że „odbiera sobie zaległe urlopy”, czuje potrzebę przewartościowań, refleksji, dokonania swoistego bilansu życia. Bohater zbliża się z mieszkańcami wsi, starając się poznać ich sposób myślenia i działania. Żyje zgodnie z biologicznym rytmem przyrody, łowi w rozlewisku rzeki.

Projekt „Pełnia” otulony dialogami z filmu oddaje jego nostalgię i osobliwość. Główne jego elementy stanowią inspiracja jazzem oraz syntetycznym brzmieniem.

Preorder albumu ukaże się we współpracy z wytwórnią HipHopHeadz.

Premiera pierwszego w dyskografii producenckiego albumu jest planowana na jesień 2022 roku.

Poprzednie dwa single „Podróż” z udziałem Ryfy Ri & Very Icon oraz „Tak się leci” z gościnną zwrotką Skorupa i skreczami DJ HWR’a spotkały się z ciepłym przyjęciem.

Poniżej prezentujemy również pierwszy singiel „Podróż” zobrazowany klipem zrealizowanym podczas obozu tanecznego Double Camp w 2020 roku.

PRZECZYTAJ – Tede reaktywuje projekt Eurobizne$ i publikuje kawałek sprzed 10 lat

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments