Ballantine’s i legenda Hip-Hopu RZA łączą siły w ramach kampanii „Tak To Robię”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Szkocka whisky Ballantine’s i RZA łączą wspólną pasję do muzyki przy pierwszej odsłonie z serii kolaboracji. Tak To Robię.

Kolekcja Crosley w ramach współpracy Ballantine’s x RZA, w skład której wchodzą unikalne wersje gramofonu C6 i głośnika Montero, będzie dostępna w sprzedaży od 30 czerwca 2023 na stronie Ballantines.com/RZA

Z okazji 50-tej rocznicy narodzin hip-hopu Ballantine’s, druga największa szkocka whisky na świecie, zaprasza do swojego klanu RZA, frontmana Wu-Tang Clanu, w ramach akcji partnerskiej promującej wierność własnym przekonaniom i wolność podążania własnymi ścieżkami.

Współpraca, zbiegając się w czasie z 30-tą rocznicą debiutanckiego albumu Wu-Tang Clanu “Enter the 36 Chambers”, ma swoją premierę dzisiaj, poprzez zapowiedź pierwszej z serii limitowanych kolekcji – unikalnej, limitowanej edycji gramofonu Crosley Ballantine’s x RZA – dostępnej w sprzedaży na stronie Ballantines.com/RZA od 30 czerwca 2023.

Kierując się wspólnym zamiłowaniem do muzyki RZA łączy marki Ballantine’s i Crosley w przeżywaniu wspólnych chwil przy muzyce, whisky i celebracji własnego gustu, niezależnie od preferowanych gatunków muzycznych. Wyjątkowy gramofon C6 zaprojektowany przez RZA i towarzyszący mu głośnik bezprzewodowy Montero są dowodem na to, że stawiając na to co się kocha, nie ma niewłaściwych sposobów na podkręcenie atmosfery, wyluzowanie czy przeżywanie nowych doświadczeń.

W ciągu najbliższych miesięcy, za pomocą nieoczywistych kolaboracji i serii kolekcji muzycznych, gastronomicznych i modowych Ballantine’s i RZA zainspirują ludzi do bycia autentycznymi i świętowania wyrażania siebie. Odkrywanie nowej muzyki, próbowanie nowych przepisów czy zbieranie limitowanych kolekcji – każdy ekskluzywny drop wypuszczony w ramach współpracy będzie oparty na pasjach RZA, pokazując, że nie ma złej drogi do wyrażania siebie.

Od legendy hip-hopu do mistrza kung-fu, filmowca, mistrza szachów, producenta i aktora – RZA znany jest z przełamywania konwencji. Jego styl życia koresponduje z duszą założyciela Ballantine’s, George’a Ballantine, który swoim podejściem „zrób to sam” przełamywał zwyczaje związane z produkcją whisky już w 1827. Połączenie idealne Ballantine’s i RZA ugruntowane w ich kodzie genetycznym – pełnym historii, dziedzictwa, wybitności, miłości do muzyki i dobrego gustu – a także we wspólnej wierze w autentyczność.

Pytany o tę współpracę RZA mówi: “Moim mottem w latach 90-tych było <<Tak To Robię>>, i na tym polega bycie autentycznym; na życiu bez granic, przełamywaniu konwencji i akceptowaniu tego, co sprawia, że jesteśmy sobą.

Kiedy wraz z Ballantine’s odwiedziłem szkockie Highlands zauważyłem, że robienie whisky jest jak pisanie utworu – potrzeba idealnych proporcji słodyczy i mocy, żeby wyszedł dobry blend. Kiedy składniki łączą się, pojawia się harmonia. To sprawdza się dobrze nie tylko przy tworzeniu whisky, ale również w życiu; skupiając się na swojej drodze i byciu sobą, można osiągnąć niezwykłe rezultaty.”

Mathieu Deslandes, Dyrektor Marketingu Globalnego Ballantine’s z Chivas Brothers dodaje: “W Ballantine’s wierzymy, że każdy jest wyjątkowy, oryginalny i godny pochwały.. RZA jest znany z działania po swojemu, w myśl ideologii, która odzwierciedla duszę Ballantine’s, inspirowaną pionierem – naszym założycielem Georgem Ballantine. W ramach łączenia naszych pasji muzycznych z whisky, z dumą przedstawiamy naszą pierwszą ekskluzywną kolekcję – limitowaną edycję gramofonu Crosley Ballantine’s x RZA, jednocześnie nie mogąc się doczekać aż zaprezentujemy co jeszcze mamy w zanadrzu.”

Keith Starr, Prezes Crosley Brands, mówiOd ponad 100 lat Crosley dumnie dostarcza ludziom muzykę. Działając z Ballantine’s i RZA w ramach tej wyjątkowej współpracy idealnie spełniamy nasze motto „podkręć swój styl”. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy swoją rolę w tym spotkaniu ikon.”

Limitowana edycja gramofonu Crosley Ballantine’s x RZA o dostępna na stronie Ballantines.com/RZA od 30 czerwca 2023. Po więcej informacji na temat współpracy Ballantine’s x RZA, oraz w celu zapisania się do newslettera z ekskluzywnymi materiałami i informacjami o przyszłych kolekcjach odwiedź ballantines.com/pl-pl/ lub obserwuj nas na Instagramie @ballantines_poland.

Wejdź do serwisu Google News i zostaw follow RapCelownik.pl aby być na bieżąco !

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Rich Greedy z klipem do tytułowego singla „Casa Blanca”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments