Behind Tracks Crew z letnim hitem „Bez”

Udostępnij
fot. Aleksandra Sobol

Nowy utwór „bez” łączy wszystkich członków Behind Tracks Crew i daje każdemu z nich szansę na zaprezentowanie swojego indywidualnego stylu i talentu. Kawałek bardzo wpada w ucho, co z pewnością przypadnie do gustu słuchaczom. Muzyka utrzymana jest w bardzo relaksujących, lo-fi klimatach, które wprowadzą nas w wakacyjny nastrój i umilą koniec lata.

W utworze słychać, że artyści z grupy Behind Tracks Crew nie boją się eksperymentować z różnymi brzmieniami, nie trzymając się tylko jednego stylu. Pojawiają się w nim elementy romantyzmu, a artyści poruszają również bardziej wzniosłe i emocjonalne tematy.

Całość uzupełniona jest przyjemnym teledyskiem, którego akcja toczy się wraz z porą dnia. Za jego stworzenie odpowiada ASOlka, która od początku współpracuje z chłopakami i tworzy z nimi piękne obrazki. Teledysk doskonale oddaje klimat utworu i wprowadza nas w atmosferę spokoju i wakacyjnego relaksu.

Trochę o Behind Tracks Crew

Grupa Behind Tracks Crew składa się z czterech młodych chłopaków z ogromnym talentem i pasją do muzyki. Każdy z nich posiada duże umiejętności warsztatowe, a jeden z członków grupy, Jagieł, brał nawet udział w „SBM Starter”, oraz był członkiem „Stricte Label”. Kolektyw „Behind Tracks Crew” to projekt, który chłopaki rozwijają od podstaw i poświęcają na to cały swój wolny czas i pieniądze. Twórczość BTC to mieszanka hip hopu, R&B oraz muzyki elektronicznej. W ich utworach można usłyszeć różnorodne brzmienia oraz ciekawe rytmiczne aranżacje, które z pewnością zainteresują każdego miłośnika Hip Hopu.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Sw@da, Maxim i Niczos prezentują singiel „Bahato” czyli reggaeton po podlasku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments