Bracia Kacperczyk z premierą tytułowego singla „Pokolenie Końca Świata”

Udostępnij
fot. materiały prasowe SBM Label

Tytułowy Singiel Braci Kacperczyk „Pokolenie Końca Świata” jest już dostępny na kanale YouTube SBM Label.

Na kanale YouTube SBM Label pojawił się teledysk do Pokolenie Końca Świata, drugiego singla z nadchodzącej płyty braci o tym samym tytule. 23 czerwca premiera trzeciego studyjnego albumu zespołu Kacperczyk – Pokolenie Końca Świata

Można ich słuchać bez końca, gdyby nie fakt, że koniec coraz bliżej. Tymczasem do 23 czerwca można zakupić preorder Pokolenia Końca Świata wraz z towarzyszącym wydawnictwu merchem. Wydanie deluxe zawiera CD podpisaną przez artystów, brelok oraz klasyczne wlepy. Obok klasycznego preorderowego zestawu w sprzedaży dostępne są oficjalne t-shirty i hoodie Pokolenia Końca Świata, sprzedawane osobno. W skład merchu wchodzi również naszyjnik autorstwa Nikodema Rzucidło, czapki oraz plakaty braciaków.

Trzeci album Kacperczyk opowie o końcach, które przeżyliśmy i do których częściowo doprowadziliśmy. Pokolenie Końca Świata to płyta o nas i o Was. Maciek i Paweł podeszli do tematu dwojako. Pierwszą stroną medalu są końce świata – te duże, jak pandemia, przełom tysiącleci, czy 2012 rok, traktowany jako punkt zwrotny między dwoma epokami. Po drugiej stronie mamy z kolei indywidualne końce świata. Jedni za taki potraktują maturę, drudzy puste konto w banku, a kolejni niechcianą ciążę czy odrzucenie przez bliską osobę. Nie bawią się w proroków. Punktują absurdy świata, w którym przyszło nam dorastać i szukają recepty na lepsze życie. 

Kacperczyk to pierwsi wykonawcy alternatywni w szeregach SBM Label. Duet tworzą bracia – Maciek i Paweł – którzy z muzyką związani są od dziecka. Maciek, starszy z rodzeństwa, jest głównym autorem tekstów i wokalistą. Gra również na gitarze. Paweł odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji. W 2020 roku zaprezentowali swoją debiutancką płytę – Sztuki Piękne, a rok później wrócili ze złotym już „Kryzysem Wieku Wczesnego”.

PRZECZYTAJ – Konrad Brzos, Benny The Butcher oraz Falcon1 w singlu „OLO”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments