CatchUp powraca za sprawą nowego singla „Łopian” wystartował preorder albumu „Kuku na muniu”

Udostępnij
fot. Kamila Stolarczyk

Choć jest bardzo wszechstronnym twórcą to w ostatnich latach nie rozpieszczał nas jeśli chodzi o solowe dokonania. To się jednak wkrótce zmieni, bo już 15 marca nakładem 2020 label ukaże się drugi studyjny album CatchUpa. Raper, wokalista i producent muzyczny właśnie zaprezentował singlowy “Łopian”, ogłaszając zarazem preorder krążka o intrygującym tytule “Kuku na muniu”.

W mijającym roku CatchUp udzielił się m.in. w gwiazdorskim projekcie club2020. Utwory z jego udziałem pojawiły się zarówno na głównym clubowym albumie, jak również na CD z mixtape’em uzupełniającym wersję preorderową. Teraz zaś zaserwował nam pierwszą singlową premierę z nowej płyty.

Przebojowy i pogodny “Łopian”, z gościnnym udziałem braci Kacperczyk, zdecydowanie ma potencjał, aby namieszać w radiowo-streamingowych playlistach. Up-tempowa perkusja współgra z tematyką utworu, a klimat zimowego uczucia podkreśla wyreżyserowany przez Henryka Brzeskiego @dollarmoda klip.

Na stronie www.kukunamuniu.store ruszył właśnie preorder „Kuku na muniu”, czyli drugiego studyjnego albumu CatchUpa. Ta płyta to zupełnie nowa odsłona muzycznej podróży wokalisty, rapera i producenta w jednej osobie. Materiał w większości wyprodukował sam CatchUp, ale są tam również utwory, w których powstaniu pomogli zaprzyjaźnieni artyści – Michał Anioł, Frank Leen, Prometh czy Karbid – a także niedawno poznany Pieruun.

Efektem tych prac jest płyta eklektyczna, jednak zdominowana przez nastrojowe brzmienia, z tekstami celnie odzwierciedlającymi aktualne życie tego wszechstronnego twórcy. Odrobina żartu, szczypta narzekania, trochę hedonizmu, nieco zakochania. Samo życie. Premiera albumu już 15 marca nakładem 2020 label.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Pezet wspomina jak było „Tamtego Lata” w nowym singlu z „Abstrakt EP”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments