CatchUp ujawnił okładkę „Kuku Na Muniu” i przekłada premierę albumu na 19 kwietnia

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Po dwóch singlowych premierach przyszła pora na ujawnienie okładki. Szykujący się do wypuszczenia nowej solówki CatchUp zaprezentował cover albumu “Kuku na muniu”, zaprojektowany przez Łukasza Przytarskiego. Jednocześnie wydawca albumu, czyli 2020 label, poinformował o przesunięciu premiery płyty na 19 kwietnia.

O ile za okładkę “Kuku na muniu” odpowiada Łukasz Przytarski @lukisalukii, o tyle autorem całej szaty graficznej albumu jest Janek Mazur @janekmazur. Wraz z okładką poznaliśmy też merch, jaki towarzyszy najbliższej premierze płytowej 2020 label. Natomiast w skład zestawu preorderowego wchodzą plakat z podpisem CatchUpa, zestaw wlepek, no i oczywiście wzbogacona o bonus tracki płyta. Wszystkie te itemy można już zamawiać ze strony www.kukunamuniu.store

“Kuku na muniu” to zupełnie nowa odsłona muzycznej podróży wokalisty, rapera i producenta w jednej osobie. Materiał w większości wyprodukował sam CatchUp, ale są tam również utwory, w których powstaniu pomogli zaprzyjaźnieni artyści – Michał Anioł, Frank Leen, Prometh czy Karbid – a także niedawno poznany Pieruun.

fot. okładka albumu „Kuku Na Muniu” CatchUp

Efektem tych prac jest płyta eklektyczna, jednak zdominowana przez nastrojowe brzmienia, z tekstami celnie odzwierciedlającymi aktualne życie tego wszechstronnego twórcy. Odrobina żartu, szczypta narzekania, trochę hedonizmu, nieco zakochania. Samo życie. Premiera albumu nakładem 2020 label została przesunięta na 19 kwietnia. Dwa pierwsze single promujące album to “Łopian” z gościnnym udziałem braci Kacperczyk oraz “Kot Schrödingera” w duecie z bambi.

W minionym roku CatchUp udzielił się m.in. w gwiazdorskim projekcie club2020. Utwory z jego udziałem pojawiły się zarówno na głównym clubowym albumie, jak również na CD z mixtape’em uzupełniającym wersję preorderową.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Frank Leen i potrójne uderzenie „Miłość w Czasach” na winylu, z klipem i premierowym koncertem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments