CatchUp wysyła „Emoji Clown” to trzeci singiel z płyty „Kuku Na Muniu”

Udostępnij
fot. @nghtlou

Pisanie o uczuciu zakłopotania czy zażenowania nie jest łatwą sprawą, szczególnie jeśli jest się mimowolnym uczestnikiem takiej sytuacji. CatchUp robi to jednak z niepodrabialnym wdziękiem, a przy okazji serwuje jeden z ciekawszych storytellingów na nadchodzącej płycie. Premiera krążka “Kuku na muniu” już 19 kwietnia.

“Emoji Clown” to jeden z pierwszych efektów współpracy CatchUpa i Pieruuna. Raper i wokalista, który sam również jest producentem (i to całkiem sprawnym), powierzył brzmienie “Emoji Clown” w ręce nowej twarzy. Całość wyszła świeżo i naturalnie, o czym przekonacie się już po kilku pierwszych taktach nowego singla z płyty “Kuku na muniu”. O czarno-białą ilustrację do tej opowieści zadbał niezawodny nghtlou.

Na stronie www.kukunamuniu.store trwa preorder „Kuku na muniu”, czyli drugiego studyjnego albumu CatchUpa. Ta płyta to zupełnie nowa odsłona muzycznej podróży wokalisty, rapera i producenta w jednej osobie. Materiał w większości wyprodukował sam CatchUp, ale są tam również utwory, w których powstaniu pomogli zaprzyjaźnieni artyści – Michał Anioł, Frank Leen, Prometh czy Karbid – a także niedawno poznany Pieruun.

Efektem tych prac jest płyta eklektyczna, jednak zdominowana przez nastrojowe brzmienia, z tekstami celnie odzwierciedlającymi aktualne życie tego wszechstronnego twórcy. Odrobina żartu, szczypta narzekania, trochę hedonizmu, nieco zakochania. Samo życie. Premiera albumu już 19 kwietnia nakładem 2020 label.

W minionym roku CatchUp udzielił się m.in. w gwiazdorskim projekcie club2020. Utwory z jego udziałem pojawiły się zarówno na głównym clubowym albumie, jak również na CD z mixtape’em uzupełniającym wersję preorderową.

Cyfra – https://2020.lnk.to/emojiclown

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – „Last Call Mixtape” od Osqara już dostępny

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments