CatchUp z premierą albumu „Kuku na muniu”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

CatchUp i 2020 z dumą prezentują „Kuku na muniu”, czyli drugi studyjny album reprezentanta club2020. Ta płyta to zupełnie nowa odsłona muzycznej podróży wokalisty, rapera i producenta w jednej osobie. Pełny odsłuch jest już dostępny na wszystkich popularnych platformach streamingowych.

“Kuku na muniu” w większości wyprodukował sam CatchUp, ale są tam również utwory, w których powstaniu pomogli zaprzyjaźnieni artyści – Michał Anioł, Frank Leen, Prometh, Karbid oraz Pieruun. Efektem tych prac jest płyta eklektyczna, ale jednak zdominowana przez nastrojowe brzmienia. Z tekstami celnie odzwierciedlającymi aktualne życie tego wszechstronnego twórcy. Odrobina żartu, szczypta narzekania, trochę hedonizmu, nieco zakochania. Samo życie – a zresztą przekonajcie się sami.

Cyfra: https://2020.lnk.to/kukunamuniu

O ile za okładkę “Kuku na muniu” odpowiada Łukasz Przytarski @lukisalukii, o tyle autorem całej szaty graficznej albumu jest Janek Mazur @janekmazur. W skład zestawu preorderowego wchodzą plakat z podpisem CatchUpa, zestaw wlepek, no i oczywiście wzbogacona o bonus tracki płyta. W wersji standard nowy album CatchUp liczy 15 premierowych utworów oraz remiks singlowego “Łopianu”. Płyty można wciąż zamawiać na www.kukunamuniu.store.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Szaran z nowym singlem „Huta (gasną światła)”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments