club2020 z esencjonalnym rapowym posse-cutem! Kilkunastu artystów w gwiazdorskiej obsadzie “CYPHER2022”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Zapowiedziany w najnowszym odcinku vloga club2020 “CYPHER2022” trafił do streamingu i na oficjalny kanał 2020 w serwisie YouTube.

Z każdą singlową odsłoną club2020 rośnie nastrój oczekiwania na premierę flagowego projektu 2020 label. Gwiazdorska obsada płyty elektryzuje słuchaczy już od wielu tygodni, tym bardziej że każdy z dotychczas opublikowanych singli odkrywa zaskakujące kooperacje artystyczne. Nie inaczej jest we flagowym “Cypherze”, choć w tym przypadku ma to szczególnie spektakularny charakter. Na tracku wyprodukowanym przez Atutowego usłyszymy po cztery wersy od takich artystów, jak Taco Hemingway, OKI, Otsochodzi, Young Igi (OIO), Łajzol, Mielzky, Kwiatek Haze (HAŁASTRA), Kukon, Książę Mazowiecki (HAŁASTRA), Rado Radosny (Dwa Sławy), Young Leosia, CatchUp, Margaret, schafter, DZIARMA, Szczyl, Miły ATZ oraz Astek (Dwa Sławy).

Cyfra – https://2020.lnk.to/CYPHER2020

Premierze “CYPHERA” towarzyszy już ostatni preorderowy drop fizycznego wydania club2020. Dostępne na club2020.co trzecie wydanie płyty to wersja ze sklepową okładką i bonusowym mixtape’em, który nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży. Limitowany miks zostanie też dodany do pierwszych dwóch dropów club2020. Warto przy tym podkreślić, że oba poprzednie dropy posiadają odmienne od siebie i unikalne kolekcjonerskie okładki. Zarówno to pierwsze (limitowane do 2020 sztuk) wydanie, jak i drugi drop, który można było nabyć przez 24 godziny od startu sprzedaży.

Sklepowa premiera club2020 już 10 marca nakładem 2020 label.

PRZECZYTAJ – Biały Nietoperz i Diox wchodzą do kasyna

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments