Co słychać u Young Igiego i Otsochodzi? „Wszystko Gucci”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Young Igi i Otsochodzi, 2/3 składu OIO, reprezentanci rapowego projektu club2020, raperzy, których nie trzeba nikomu przedstawiać, ich wspólne numery osiągają milionowe odtworzenia. Postanowili ponownie połączyć siły w najnowszym singlu, opowiadając na nurtujące pytania wiernych fanów – „co u artystów”? Grą słów odpowiadają, że wszystko dobrze, znaczy GUCCI, nawiązując do viralowego wywiadu Dody, którą usłyszymy w utworze, czy singiel również stanie się viralem?

Najnowszy singiel „WSZYSTKO GUCCI” wyprodukowali topowi producenci 2K i Sergiusz, którzy mają na koncie wyśmienite produkcje dla Sobla, Okiego, Kizo, Hodaka, Dziarmy czy Gedza. Kto dłużej śledzi twórczość Igiego, może się domyślić, że duet z 2K to powrót do klasyki, jednak jak sam zapowiada artysta, jest to produkcja zwiastująca nowy etap pracy tylko z dwoma producentami, nowa energia i kolejny solowy album od Young Igiego w Def Jam Recordings Poland.

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Kamili Cesarskiej oraz Weroniki Biniek znane ze współpracy z takimi artystami jak Mata, Janusz Walczuk, Wac Toja, Trill Pem i wielu innych. Wyjątkowe zdjęcia do klipu zrealizowano między innymi w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Ponadto po premierze klipu, Young Igi zaplanował na YouTube – Q&A live z widzami, w którym wraz z producentami nowego utworu, odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania fanów.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Reprezentant DIIL Gangu – Hace zaprezentował singiel „W Luźnej Bluzie”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments