Diox chciałby walczyć z Koldim na gali MMA

Udostępnij
fot. kadry z klipów

Dzisiaj na swoim Instagramie Diox zorganizował małe Q&A w którym opowiada o relacjach z byłymi kolegami z HIFI Bandy czy też zaczepia Koldiego z Alcomindz.

Jeden z użytkowników Instagram zadał pytanie „Jak relacje z Czarnym? Kebs i hades wiadomo. Pozdro czekam na lp

Diox odpowiedział

Nie ma takiej relacji. Są miłe wspomnienia ale Czarny ma swoje życie, sprawy, rodzinę i projekty muzyczne które są dla niego nowymi wyzwaniami większymi niż chęć współpracy ze mną. Proponowałem kilka razy jakieś ruchy ale Olek był zbyt zajęty swoimi sprawami żeby mieć czas dla mnie. Pozdrawiam oczywiście Czarnego serdecznie, ale odpowiedź szczera tutaj nie bedę farmazonów lepił że jest inaczej niż jest. Każdy poszedł w swoją stronę.”

Kebs i Hades wiadomo… (Nie będę już im ubliżał bo nie chce w pytaniu dotyczącym Czarnego robić syfu który mógłby rzutować na niego pośrednio.

Dalej Diox odniósł się do pytania odnośnie czy wystąpi na Polish Hip Hop Festivalu w Płocku i tam zaczął się wątek w którym zaczepia Koldiego z Alcomindz.

Nie. Polski Hip Hop Festiwal nie uznaje mnie jako artysty wartego zaproszenia widocznie – ale widziałem tam w lineupie kilka kiszkowatych a nawet chujowych gówien jak np ten cwel Koldi co kiedyś coś ubliżał mi przez net i psuł mocno możliwość zarabiania pieniędzy na chleb – umówmy się to co on robi to jest cwel-rap a nie hiphop, a tak poza tym wiadomo nie od dzisiaj ze wszystko układy układziki. Pan z wytwórni dupsko poliże i zaprosza takiego pedała. On przecież sam to by nie miał co zagrać tam gdyby nie koleżcy z zespołu których nie znam i nie oceniam. Ale wypierdolone mam na ten festiwal tak samo jak na pietruchę na bazarze. Żyje dobrze bez tego ich całego „hip-hopu” robię swoją rzecz i nie pierdole się z gównem.

Jak przyjdą kiedyś to zapłacą i zagram ale narazie oni mają lepsze rozrywki na tym festiwalu hip hopu, np cwel-rap.”

Później Diox piszę że mógłby walczyć z Koldim na gali MMA.

Nawiązując do poprzedniego postu o cwel-rapie i reprezentancie tego gatunku Koldim
BTW. Gdyby jakaś federacja chciała zorganizować moją walkę z koldim z bardaszanej rury to przekazuje 100% mojego wynagrodzenia na chore dzieci.
Dowolny cel – byle dla dzieci. Nic za to nie chce. Najebanie śmiecia przed cała Polska za uśmiech chorych dzieci będzie dla mnie wystarczającą wypłatą.

Ps. Nie zejdę z ciebie kurwo za to że zabrałeś mi możliwość zarabiania na chleb i podstawowe potrzeby. Daje to na różowo specjalnie żebyś wiedziała ruda cwelico ze to do ciebie.

Co wy to tym wszystkim sądzicie, czy może dojść do takiej walki w przyszłości, czekamy na rozwój wydarzeń.

PRZECZYTAJ – Fukaj vs Janusz Walczuk w nowym odcinku quizu „Red Bull Rap & Mat”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments