Dixon37 i Małach & Rufuz na 25-leciu Hemp Gru, wielki jubileuszowy koncert w Warszawie już za niecały miesiąc

Udostępnij
Hemp Gru 25 lat
fot. @madzialen_na

9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu. 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje HEMP GRU – jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu. Prekursorzy jego najbardziej hardcore’owego, antysystemowego oblicza ujawnili kolejnych gości urodzinowego wydarzenia.

Do hucznego jubileuszu HEMP GRU w stolicy pozostał niecały miesiąc. Zainteresowanie koncertem wciąż rośnie, a organizatorzy sukcesywnie ogłaszają kolejne atrakcje towarzyszące wydarzeniu. Do takich z całą pewnością należą zapowiedziane w ostatnich tygodniach gościnne występy hiphopowej śmietanki z całej Polski. Swój udział w 25-leciu HEMP GRU potwierdzili już m.in. Paluch, Avi, O.S.T.R., Kali, Grubson, Molesta, Peja i DJ Decks, JWPBC, DUDEK P56, Kabe oraz Nizioł.

Tymczasem piąta odsłona gościnnego line-upu jest nie mniej elektryzująca. Do grona zaproszonych artystów dołączyły bowiem zasłużone ekipy ze stolicy – Dixon37 oraz Małach & Rufuz. 25-lecie HEMP GRU wyrasta więc konsekwentnie na jedno z najważniejszych wydarzeń nadchodzącej jesieni. Nie pozostaje zatem nic innego jak cierpliwie czekać na 9 października i personalia kolejnych gości tego wyjątkowego wieczoru w hali COS Torwar.

Bilety na wydarzenie: https://www.biletomat.pl/bilety/25-lat-hemp-gru-13644

Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego „Klucza”, poprzez pamiętną „Drogę” i trylogię „JLB”, aż po zamykający oficjalny dorobek HG album „Eter”. Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez HEMP GRU. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street – tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/266015089254760

09.10.2023
25 LAT HEMP GRU
Otwarcie bram: 19.00
Start: 20.00

Info:
fb.com/hempgruofficial
IG @hempgru_official

Promotor: L2L / Live2Listen
www.fb.com/live2listen
www.l2l.pl
IG @live_2_listen

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

PRZECZYTAJ – Za nami SBM FFESTIVAL 2023, 7 edycja przyciągnęła 70 tysięcy uczestników

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments