Duszyn i jego nowy singiel w którym pokazuje swoje „Ego”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Duszyn to młody debiutant prosto z Łodzi po sukcesie „Paru sztuk” –  jego pierwszego singla wraz z Olszakumplem powraca do słuchaczy z solowym numerem. „Ego” to przedsmak tego, co raper ma przygotowane w arsenale.

„Ego” to Duszyn w najlepszym możliwym wydaniu. Niczym nieskrępowany, mocno hip-hopowy, braggowy numer to idealny benchmark możliwości rapera.

Nie brak tu mocnych linijek, przechwalania się, chwytliwych muzycznych zabiegów czy melodii, które nie mogą wyjść z głowy. To po prostu jeden z tych utworów, które należy przesłuchać samemu, by to usłyszeć. Niezależnie czy jesteście fanami klasycznych brzmień, czy bardziej trapowego podejścia do muzyki, jednego nie można Duszynowi odmówić – to charakterny i charyzmatyczny singiel, który tylko zwiększa apetyt na więcej. Całość dopełnia równie klimatyczny klip produkcji @vvooyas, oddający charakter dzisiejszej premiery w 100%. Jedno jest pewne – koło tego zawodnika nie będzie można przejść obojętnie, a jego nadchodząca debiutancka płyta to jeden z najjaśniejszych muzycznych punktów nadchodzącego 2024 roku.

Dla przypomnienia – Duszyn pierwsze kroki w muzyce stawiał wraz z kolektywem PurpleHaze, gdzie konsekwentnie, po wielu latach chałupniczych działań zdobył zarówno oddane grono słuchaczy, jak i spore doświadczenie muzyczne. Największym przełomem w dotychczasowej karierze Duszyna był jednak BUHAJ KLAN, który współtworzył wraz z Chojakiem oraz Alluvem. To właśnie między innymi dzięki singlowi MŁODY MA TO wraz z Żabsonem i Waimą dał się poznać szerokiemu gronu słuchaczy i dał jasno znać scenie, że dotychczasowe utwory to dopiero przedsmak czegoś większego. Po współpracy BUHAJ KLANu z Internaziomalami, raper postanowił rozwinąć solową karierę podpisując się z Def Jam Recordings Poland, tym samym rozpoczynając pracę nad pierwszym, solowym materiałem.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – VHS ma „Lekarstwo Na Smutek”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments