Duszyn składa muzyczny hołd dla Łodzi w singlu „Miasto”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Duszyn zaprasza na małą wycieczkę po swoim rodzinnym mieście. „Miasto” to muzyczny hołd rapera dla Łodzi, z której wywodzi się młody raper.

Po chwili ciszy Duszyn niespodziewanie wraca z mocnym, solowym numerem będącym kolejnym krokiem w stronę jego pierwszej, solowej płyty. Nowy, 2024 rok rozpoczynamy zatem muzyczną laurką, jak i swoistym podziękowaniem dla Łodzi – rodzinnego miasta rapera, które od lat inspiruje go nie tylko do życia, ale przede wszystkim do tworzenia muzyki. Duszyn zabiera nas do swojego habitatu, pełnego setek ulic, dziesiątek podwórek, ale co najważniejsze niepodrabianego klimatu – który napędza do działań kolejne hip-hopowe pokolenie.

Nie oczekujcie sztampowego oprowadzania po ulicy Piotrkowskiej czy zakupów w Manufakturze. To pełen miejskiego brudu i klimatu singiel, ukazujący niewiarygodne przywiązanie Duszyna do miejsca, w którym się wychowywał, zdobywał doświadczenia i po prostu żyje. „Miasto” potraktujmy zatem jako muzyczny pomnik Duszynapostawiony w podziękowaniu za ukształtowanie życia młodego rapera. Szczery, pełen emocji tekst połączony z klimatyczną produkcją Swizziego i Jvcha to rapowa kombinacja, praktycznie idealna. Za wizualizację do utworu odpowiada Jaruke.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Mei Bee wkracza w nowy rok z bangerem „Kukiełka”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments