Dwa Sławy, Mielzky, Pers i The Returners z nowym singlem „I Znów” ze wspólnego mixtape’u

Udostępnij
fot. szerszeń

Trzy tygodnie po pierwszym singlu z “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” do naszych uszu i oczu trafia druga zapowiedź tego nietuznikowego materiału. Tym razem Dwa Sławy, Mielzky i Pers wzięli na warsztat fundamentalny temat przemijania, rutyny i powtarzalności, a o zaklętej pętli życia opowiadają oczywiście na pętli wyprodukowanej przez The Returners.

Wszyscy wspomniani artyści mają się ku sobie już od kilku lat, więc wspólna płyta wydaje się naturalnym ukoronowaniem muzycznej przyjaźni. Tym bardziej, że nie tak dawny udział Sławów, Mielona, Persa i Returnersów w club2020 mógł zaostrzyć apetyty na więcej interpersonalnych roszad. Drugi singiel z “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” to uniwersalna refleksja nad cyklem życia i jego powtarzalnością. Autorem teledysku do “I znów” jest ponownie (nomen-omen) Szerszeń.

Tymczasem na stronie www.ijtm.ltd trwa preorder limitowanego wydania mixtape’u. Płytowych kolekcjonerów z pewnością zaintryguje nietypowy format opakowania “IJTM”, zbliżony gabarytami do 10-calowej płyty winylowej. Warto podkreślić, że w tym kształcie mixtape będzie dostępny jedynie w przedsprzedaży i nie znajdzie się nigdy w regularnej sprzedaży sklepowej.

Na pełną zawartość “I JEST TO MOŻLIWE mixtape” składa się 13 premierowych utworów, a wśród gości usłyszymy Otsochodzi i Taco Hemingwaya:

 1. Spalacz bud
 2. Cały blok
 3. Tranquillo
 4. Chybił trafił
 5. I znów
 6. Airbus
 7. Mewa
 8. Spacer DJa
 9. Spóła feat. Otsochodzi, Taco Hemingway
 10. Ciecz
 11. Gdyby
 12. Czemu to robisz?
 13. Wcale

Płyta ukaże się już 19 maja nakładem 2020 label.

PRZECZYTAJ – O.S.T.R. otrzymał diamentową płytę za album „Życie Po Śmierci”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments