Dzień Dobry Polsko to premiera albumu „Hotel Maffija 3”

Udostępnij
fot. Piotr Pytel

Dzień dobry Polsko, to “Hotel Maffija 3”! Album zrzesza największe postacie polskiej rapowej sceny muzycznej, będące częścią 15-letniej historii SBM Label.

Trzecia edycja flagowego projektu wytwórni jest celebracją wszystkich pięciu etapów rozwoju wytwórni. Na albumie pojawiły się zarówno postacie związane z SB Maffiją od I ery istnienia kolektywu, jak i debiutanci piszący historię najnowszej, V ery SBM.

Album nagrywany był podczas tygodniowego pobytu w Międzyzdrojach. Projekt tworzył zespół blisko 100-tu osób, wśród nich m. in. artyści, producenci, realizatorzy audio, ekipy foto-video i dział komunikacji. Album “Hotel Maffija 3” wytycza dalszy kierunek rozwoju wytwórni SBM. Jest klamrą łączącą to, co było i to, co nadchodzi.

Tracklista „Hotel Maffija 3”

Wśród gości usłyszycie m. in. Wojtka Sokoła, Sobla, 2115, Bungee, SBM Classics, bambi i Jacusia. Bity tworzyło wielu producentów: Lanek, Deemz, Wroobel, Pedro i inni. Łącznie kilkudziesięciu artystów przebywających przez tydzień w jednym miejscu i w jednym celu. A celem tym był album.

Data premiery albumu to 11 sierpnia. Płyta w wersji standardowej zawiera 22 utwory, powstałe w trakcie pobytu zespołu SBM oraz gości w międzyzdrojskim ośrodku na początku czerwca 2023 roku.

ODSŁUCH ALBUMU „HOTEL MAFFIJA 3” w serwisie Spotify.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – DJ Soina jako Globetroter odwiedza gorący Dubaj zobacz vlog z podróży

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments