EV zaprasza „Do Miasta” to kolejny luźny singiel

Udostępnij
fot. Alan Kurc

Mimo chwilowej ciszy EV nie daje o sobie zapomnieć i niespodziewanie wraca z kolejnym, luźnym singlem. Ostatnia premiera „Chcieli mi Ciebie zabrać” okazała się niemałym sukcesem – jednak raper nie osiada na laurach. Czekaliście na agresywne, hip-hopowe brzmienie? Mamy dla Was dobrą informację.

Wyraźne odbicie od stylistyki poprzedniego singla zaowocowało wyrazistym, mocno klasycznym hip-hopowym trackiem, owiniętym w cięższe niż dotychczas brzmienie. EV swobodnie skacze po stylach i po raz kolejny udowadnia jak wszechstronnym raperem jest. Niezależnie czy mówimy tu o bardziej emocjonalnych numerach, czy o typowo rapowej bragga. Pewne jest jedno – coraz gęstsze ruchy artysty na pewno zwiastują coś większego.

„Do miasta” to zaraz po „Chcieli mi Ciebie zabrać” i „Taki mamy zwyczaj” kolejny singiel będący puzzlem większej układanki, którą EV od jakiegoś czasu prezentuje swoim fanom. Za produkcję odpowiada doskonale znany słuchaczom PSR, za obrazek z kolei odpowiedzialna jest ekipa Full Moon Films.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Ashwagandha odpowiada na pytania „Kiedy Płyta?” nowym singlem „Tak Się To Robi”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments