Filip Pobocha robi transfer z Warner Music Poland do SBM Label

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Z początkiem marca do zespołu wytwórni muzycznej SBM Label dołączył Filip Pobocha, zajmując stanowisko Label Director. Będzie on odpowiedzialny za kierunek artystyczny i działania operacyjne wytwórni.

Filip ma wieloletnie i wszechstronne doświadczenie w branży muzycznej. Z sukcesami prowadzi od lat studio muzyczne Love Sounds, jako producent, autor tekstów i inżynier dźwięku, mając na swoim koncie multiplatynowe single i albumy. Poprzednio zajmował stanowisko Project Managera i A&R’a w Warner Music Poland. W swojej karierze współpracował z najpopularniejszymi gwiazdami głównego nurtu oraz artystami niezależnymi. O nowych wyzwaniach mówi: Chcemy, aby SBM był miejscem zarówno dla najbardziej utalentowanych newcomerów, ale też mainstreamowych artystów, z ugruntowaną pozycją na scenie. Będziemy stawiali wyłącznie na jakość, dając jednocześnie artystom duże perspektywy rozwoju; będziemy ich wspierać na każdej płaszczyźnie i pozwalać uczyć się od najlepszych. Jesteśmy świadomi wyzwań, które nas czekają, ale mamy świetny zespół kreatywnych ludzi, dla których muzyka to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Wierzę, że w nadchodzącym czasie nie tylko utrzymamy, ale też wzmocnimy pozycję największego, niezależnego labelu w Polsce.

Wojciech Gołacki, dyrektor zarządzający SBM Group: Ujęło nas zarówno doświadczenie, jak i entuzjazm Filipa. Ma jednocześnie świeżą i konkretną wizję rozwoju; nie boi się zmian czy pracy u podstaw, a jego entuzjazm potrafi zarazić cały zespół. Motorem napędowym wytwórni cały czas pozostają Solar i Białas, skupiając się na co dzień na muzyce i pracy z artystami w studiu.

Informacje o SBM Group

SBM Group obsługuje artystów w modelu 360 stopni. W jej skład wchodzą 3 podmioty: SBM Events, odpowiedzialny za booking i SBM FFestival, którym zarządza Bartek Czarkowski, SBM Management, w ramach którego obsługiwane są współprace partnerskie, zarządzany przez Łukasza Stępniaka oraz SBM Label, do którego dołączył Filip Pobocha.

SBM Label to jedna z największych i najbardziej popularnych wytwórni muzycznych w Polsce. Powstała w 2016 roku, a poza założycielami – Białasem i Solarem, wśród jej zakontraktowanych artystów znajdują się m.in. Bracia Kacperczyk, Fukaj, Kinny Zimmer czy Lanek. Wytwórnia od 7 lat organizuje również SBM FFestival, obecnie największy festiwal muzyczny w Warszawie. Podczas ubiegłorocznej edycji bawiło się na nim 70 tysięcy osób, które usłyszały ponad 50 artystów na 3 scenach. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia na warszawskim AWF.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Czy zapłaciłbyś milion za swój uśmiech ? Nowy singiel od P500!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments