Finałowy odcinek vloga club2020, premiera projektu już 10 marca

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Ostatni odcinek vloga club2020 to zarazem najdłuższy i najbogatszy zapis prac nad flagowym projektem 2020 label. W zamykającym sześcio-częściową serię dokumencie wystąpili m.in. Taco Hemingway, Otsochodzi, OKI, Young Igi, Margaret, Miły ATZ, Szczyl, Hałastra, CatchUp, Margaret, Dwa Sławy, schafter, Atutowy, DJ Chwiał, Jan Porębski oraz LOAA.

Na otarcie łez dla wszystkich, którzy z wypiekami na twarzy śledzili kolejne odcinki clubowego vloga, finałowy odcinek serii trwa aż 20 minut i 20 sekund. Co szczególnie wartościowe i godne odnotowania to fakt, że znalazło się w nim sporo zakulisowych wypowiedzi zaangażowanych w projekt artystów i animatorów całego przedsięwzięcia. Seria utrzymana w konwencji behind the scenes była pierwszą tego typu inicjatywą z udziałem największych obecnie gwiazd polskiego rapu. W szóstym odcinku cyklu żegnamy się z trójmiejskim Plenum, gdzie trwały wszystkie prace nad club2020. Te wyjątkowe chwile uwiecznili na wideo Filip Skrońc, Szerszeń oraz @yungssebv.

Sceny studyjnych zmagań przeplatane są licznymi wypowiedziami artystów, a wszystko to okraszone sporą dawką dobrego humoru, vibe’u i unikalnej atmosfery, jaką udało się stworzyć podczas kilkudniowego wyjazdu całej ekipy w Trójmieście.

A w najbliższy czwartek opublikowany zostanie już ostatni singiel z nadchodzącej płyty. Na club2020.co trwa jeszcze preorder ostatniego dropu club2020 – tym razem ze standardową okładką – ale wzbogaconego o limitowany i niedostępny w sprzedaży sklepowej mixtape. Premiera albumu już 10 marca nakładem 2020 label.

PRZECZYTAJ – Taco Hemingway, OKI, Young Leosia i Young Igi z szóstym singlem club2020, znamy tracklistę i okładkę projektu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments