Gibbs i jego trasa koncertowa „Safe Tour” jest już na półmetku

Udostępnij
fot. Natalia Gocek

Premiera nowej płyty Gibbsa odbyła się 24 października, a trwająca trasa koncertowa jest już na półmetku. Wykonawcę, który ma już na swoim koncie setki udanych występów, czekają ostatnie trzy koncerty w ramach Safe Tour. W sprzedaży pozostały już tylko bilety na sobotni koncert w Katowicach.

Jesienna trasa Gibbsa rozpoczęła się dokładnie w Dzień Niepodległości. Na przestrzeni listopada artysta wystąpił kolejno we Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Warszawie. W koncertowym rozkładzie jazdy pozostały Katowice, Kraków oraz Gdańsk. Bilety na Safe Tour wyprzedały się niemal w całości. Do kupienia są już tylko wejściówki na sobotni występ w stolicy Górnego Śląska, które kupisz TUTAJ

Co sprawia, że koncerty Gibbsa są tak wyjątkowe? To przede wszystkim umiejętność łączenia różnych stylów i inspiracji muzycznych, co sprawia, że jego występy są zawsze pełne niespodzianek. Bez względu na to, czy jest to nowy utwór czy klasyka, Gibbs potrafi zaangażować publiczność od pierwszych zagranych dźwięków.

To nie tylko muzyka, ale także teksty i przekaz, które przemyca Gibbs w swoich utworach, przyciągają fanów chcących dzielić te niepowtarzalne chwile na koncertach. Jego utwory są pełne emocji, od odważnych refleksji po przykuwające uwagę opowieści. To właśnie ta autentyczność i szczerość w tworzeniu muzyki, których możemy spodziewać się podczas koncertu Gibbsa, przyciągają tłumy.

Szczegółowy harmonogram koncertów przedstawia się następująco:

02.12 – MCK – Katowice

https://www.facebook.com/events/699998264954762

08.12 – Klub Studio – Kraków

https://www.facebook.com/events/2069926873339899

10.12 – B90 – Gdańsk

https://www.facebook.com/events/1511930716307028

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Abradab & Gutek oraz Liroy zagrają swoje koncerty na drugiej edycji festiwalu The Legend – Idę Dalej

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments