Hałastra i The Returners stworzyli singiel „Heinz” to trzecia odsłona albumu „Kombinatoryka”

Udostępnij
fot. szerszeń

Nowy singiel duetu HAŁASTRA to przepis na muzyczne danie dnia. Tym razem Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki zaprzęgli do swojego arsenału moc kulinarnych porównań. W uzyskaniu optymalnej receptury singla pomogli Returnersi, a finalny efekt tej współpracy wchodzi nawet lepiej niż wymieniona fasola “Heinz” z puszki.

Przez lata niezależnej działalności wykuwali styl i charyzmę, które dziś trudno z czymkolwiek porównać. Unikalny vibe łączą z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. HAŁASTRA dała się poznać jako czarny koń świeżo-wydanego club2020, o co łatwo nie było biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę projektu. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki idą więc za ciosem i prezentują singiel, w którym etos studyjnej pracy ubrali w szereg kulinarnych odniesień. Ta kuchenna stylistyka dobrze oddaje cały proces twórczy i cel, jaki przyświeca HAŁASTRZE w pracach nad “KOMBINATORYKĄ”. W muzycznym tyglu zamieszali jeszcze The Returners i występująca gościnnie w “Heinz” Dominika Płonka. Za realizacją teledysku ponownie odpowiada Szerszeń.

Mainstreamowy debiut HAŁASTRY ukaże się już 2 czerwca. Reprezentanci stołecznej Kotliny wysmażyli 16 premierowych utworów utrzymanych w autorskiej konwencji rapowego kina noir. “KOMBINATORYKA” zapowiada się na mocny i bezkompromisowy materiał, gdzie plastyczne opisy codzienności chłonie się niczym dobry seans filmowy. Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki to specjaliści od budowanie klimatu, więc ich szemrana stylówa z miejsca nadaje płycie szlachetnej patyny. Wydawcą krążka jest oczywiście 2020 label, a limitowany preorder, wzbogacony o EP “KOMBINATORYKA 1.1”, można wciąż zamawiać ze strony www.kombinatoryka.com.

PRZECZYTAJ – Emilozo z gorzką refleksją w singlu „Real HH”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments