HAŁASTRA robi wjazd w mainstream singlem „ON” wystartował preorder albumu „Kombinatoryka”

Udostępnij
fot. Hien Dinh Ngoc

Okrzyknięty czarnym koniem projektu club2020 duet HAŁASTRA idzie za ciosem i publikuje pierwszy singiel zapowiadający debiutancką płytę w 2020 label. Równocześnie z premierą singla “ON” ruszył preorder albumu “KOMBINATORYKA”, a Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki ujawnili też okładkę nadchodzącego krążka.

Przez lata niezależnej działalności wykuwali styl i charyzmę, które dziś trudno z czymkolwiek porównać. Unikalny vibe łączą z organicznym podejściem do twórczości, gdzie autentyzm i suma własnych doświadczeń wciąż ważą więcej niż wymyślne kreacje wizerunkowe. HAŁASTRA dała się poznać jako czarny koń świeżo-wydanego club2020, o co łatwo nie było biorąc pod uwagę gwiazdorską obsadę projektu. Dziś Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki oddają w ręce słuchaczy pierwszy singiel zapowiadający “KOMBINATORYKĘ”. Za muzykę do utworu “ON” odpowiada Miroff, natomiast realizacją klipu zajął się Hien Dinh Ngoc.

Równocześnie z premierą singla ruszył preorder albumu, który ukaże się już 2 czerwca. Reprezentanci stołecznej Kotliny wysmażyli 16 premierowych utworów utrzymanych w autorskiej konwencji rapowego kina noir. “KOMBINATORYKA” zapowiada się na mocny i bezkompromisowy materiał, gdzie plastyczne opisy codzienności będziemy chłonąć niczym dobry seans filmowy. Duet HAŁASTRA to specjaliści jeśli chodzi o budowanie klimatu, więc ich szemrana stylówa z miejsca nada płycie szlachetnej patyny. Wydawcą krążka jest oczywiście 2020 label, a limitowany preorder, wzbogacony o EP “KOMBINATORYKA 1.1”, można już zamawiać ze strony www.kombinatoryka.com.

PRZECZYTAJ – Białas prezentuje cover albumu “NEWCOMER” !

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments