Hubert. i CatchUp nagrali singiel w RPA pt. „co ja wam zrobiłem?”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

„co ja wam zrobiłem?” już w serwisach streamingowych i nie tylko!

Polski oddział legendarnej wytwórni Def Jam Recordings nie zwalnia tempa! Po sukcesie utworów nagranych w Bukareszcie, tym razem artyści wybrali się do Południowej Afryki. Kolejnym przystankiem na trasie Def Jam World Tour jest Johannesburg, gdzie label zaprosił Huberta., CatchUpa oraz Oskara83 z PRO8L3Mu.

„co ja wam zrobiłem?” to pierwszy numer nagrany w ramach tej wyjątkowej wyprawy. Utwór łączy w sobie energetyczne bity, chwytliwe melodie oraz teksty, które doskonale oddają esencje tego miasta. Sam numer jest wynikową stylistyczną Huberta i CatchUpa, co daje nam vibe’owy, klimatyczny kawałek, do którego tak jak w klipie będziemy ruszać głową w rytm muzyki i czuć pełen luz w te ciepłe dni w dużych aglomeracjach pełnych rozgrzanego asfaltu.

Produkcja singla, będąca wynikiem współpracy z lokalnymi producentem. Gobbla, wnosi świeże brzmienia do polskiej sceny rapowej. Singiel jest dostępny już teraz we wszystkich serwisach streamingowych. Teledysk został nagrany przez niezastąpionego Hiena, na ulicach Johannesburga.

Def Jam World Tour to seria wyjazdów w różne miejsca na całym świecie, organizowanych przez wytwórnię. Na każdą z tych wypraw label zaprasza kilku artystów z Polski, którzy współpracują na miejscu z producentami oraz raperami tworzącymi lokalną scenę, dając im tym samym możliwość stworzenia niespotykanych dotąd kooperacji.

Pierwszym przystankiem na trasie Def Jam World Tour był Bukareszt, gdzie działa lokalny oddział Def Jam Recordings Romania. Do udziału w pierwszym odcinku serii zaproszeni zostali Waima, Rusina, Yung Adisz i AG – reprezentanci polskiej sceny rapowej. Efekt współpracy polskich i rumuńskich artystów możemy posłuchać już teraz w serwisach.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Pih atakuje mocnym singlem „MFS” z gościnnym udziałem Ero i Włodiego

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments