Jacuś w SBM Label, prezentuje swój pierwszy singiel „Nielegalne”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Jeden z największych wywrotowców na polskiej scenie muzycznej znalazł idealne miejsce dla siebie. Jacuś, autor dwóch albumów: Gucci Trip i Prezes dołącza do SBM Label.

Singiel Nielegalne – w którym Jacek Pala odpowiada zarówno za tekst, produkcję, jak i realizację teledysku – jest dostępny na YT SBM Label i platformach streamingowych.

Swoje pierwsze numery zaczął publikować w 2018 roku, a już w 2019 wypuścił swój pierwszy nieoficjalny album „STOP”. W kolejnym roku pojawił się jego debiutancki album „Gucci Trip”, 2022 rok przyniósł mu sporo dobra. Jego album „Prezes” zadebiutował na 3. miejscu listy OLiS, a Jacuś został zaproszony przez Tommy’ego Casha do udziału we wspólnej trasie z artystą.

I tym płynnie przechodzimy do 2023 – obecność na 3. edycji Hotelu Maffija nie była przypadkowa. Hotelowe single, na których pojawił się Jacuś: „Bad Bunny”, „Hotel Maffija 3”, „Rusztom” i „Zimne morze”, były przetarciem szlaków dla 21-letniego rybniczanina. Po ich sukcesie, przyszła pora na solowe single – pierwszy numer „Nielegalne” jest dostępny w serwisach streamingowych, a teledysk do utworu – za koncept i realizacje którego w pełni odpowiada sam Jacuś – właśnie trafił na kanał wytwórni.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Kwas pierzę „Brudy” razem z Pono i Fu !

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments