K.A.S.T.A. Skład reaktywuje się na 120 Rap Fest, ponadto zagra też Pokahontaz !

Udostępnij
fot. kadr z klipu „Antyhit” K.A.S.T.A. Skład

K.A.S.T.A. Skład reaktywuje się na 120 Rap Fest! Znamy prawie pełny line-up drugiej edycji festiwalu!

Już 20 kwietnia odbędzie się druga edycja 120 Rap Fest – wielkiej domówki w łódzkiej Atlas Arenie organizowanej przez O.S.T.R.. Line-up zapowiada się konkretnie, do tej pory swój udział poza gospodarzem potwierdzili: Eldo, Molesta, Peja/Slums Attack, JWP, Polska Wersja, Sarius i Donguralesko. Dzisiaj organizatorzy ogłosili prawdziwą bombę – specjalny występ legendarnej ekipy K.A.S.T.A. Skład czyli duetu Waldemar Kasta + Donguralesko! Zagrają oni specjalny set z utworami z kultowych albumów Kastaniety oraz Kastatomy. Wyjątkowości temu wydarzeniu dodaje fakt, że od 2006 roku brakuje jakichkolwiek doniesień o działalności zespołu!

Na to ogłoszenie czeka wielu! Nie trzymamy Was dłużej w niepewności. Wiedzieliśmy, że Fokus i Rahim znowu pojawią się na scenie 120 Rap Fest, tylko w jakiej konfiguracji? Moc i twórczość legendarnego duetu rozciąga się poza kultową Paktofonikę. U nas w tym roku wjeżdża Pokahontaz!

Nie powielamy line upu z zeszłego roku, ale nadal chcemy, aby hip-hopowe legendy trzymały się razem. A gdy mowa o prawdzie w polskim rapie, Fokus i Rahim po prostu muszą być!

120 Rap Fest odbędzie się 20 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Jak twierdzą organizatorzy zostanie jeszcze ogłoszonych troje gości. Najświeższe informacje o festiwalu znajdują się na www120rapfest.pl

Bilety na drugą edycję 120 Rap Fest kupisz TUTAJ

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – O.S.T.R. odchodzi z Asfalt Records i idzie na swoje zakładając własny kanał YouTube

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments