Kinny Zimmer wraca z nowym singlem „Winda”

Udostępnij
fot. Marcin Wojciechowski

Autor „Rozmazanej kreski”, czyli jednego z największych viralowych hitów ostatnich lat powraca z nowym singlem. „WINDA” jest już dostępna na serwisach streamingowych!

29 lutego odbyła się premiera pierwszego po dłuższej przerwie singla artysty pt. „WINDA”. Kinny po raz pierwszy od czasu debiutanckiego albumu ma okazję z refleksją spojrzeć na ostatnie lata i opowiedzieć jak wyglądały z jego perspektywy. Za produkcję utworu odpowiada Kaptur, a gościnnie w klipie dostępnym na kanale wytwórni SBM pojawili się Białas, Young Leosia, Guzior oraz Książulo. Utwór jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. 

Kinny Zimmer to odkrycie sceny hip-hopowej z 2021 roku. Przełomowym momentem jego kariery było dołączenie do akcji SBM Starter oraz utwór “Rozmazana kreska”, do której artysta nawiązuje w swoim najnowszym singlu.

Na początku 2022 roku, Kinny oficjalnie dołączył do wytwórni SBM, publikując swój pierwszy utwór “Benz-Dealer” ze zwrotką Quebonafide, a następnie wziął udział w projekcie “Hotel Maffija 2”. Kolejnym ważnym momentem w karierze artysty było wydanie debiutanckiej płyty pt. “LETNISKO”. Album już w dniu premiery pokrył się złotem, a po pierwszym tygodniu był najczęściej słuchaną polską płytą na Spotify.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Miły ATZ powraca z solowym materiałem? Mamy pierwsze zapowiedzi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments