Kosi i Szczur udostępniają wersję deluxe i winyle swojego ostatniego albumu „To Wydarzyło Się Naprawdę…

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Dziś winylowa premiera albumu „To Wydarzyło Się Naprawdę – Oprócz Tego, Co Zmyśliłem” autorstwa Kosiego i Szczura, reprezentantów ikonicznego składu polskiej sceny rapowej – JWP. Rok po premierze krążka, artyści prezentują również pełną wersje albumu DELUXE na platformach streamingowych wraz z dodatkowymi utworami, dostępnymi wcześniej tylko w preorderze.

Dwupłytowe wydanie o gramaturze 180g zostało zapakowane w ekskluzywne, rozkładane opakowanie typu gatefold. Album jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych winyla: limitowanej do 200 sztuk wersji z pomarańczowym efektem marble, idealnie komponującym się z poligrafią autorstwa Full Metal Jacket, oraz klasycznej wersji regularnej w kolorze czarnym.

Obie wersje zawierają bonusowe utwory „DOŁEK” z gościnnym udziałem Sydoza oraz dodatkowym utworem „BEJRUT” ze Zdechłym Osą w remiksie uznanych producentów Stickorama i Flex. – do tego też utworu STREET CONCEPT przygotował klimatyczne video na dzień premiery. 

Na wydawnictwie Kosiego i Szczura nie zabrakło charyzmatycznego stylu, trafnych obserwacji świata przemieszanych z nowoczesnym, niekiedy mrocznym i eklektycznym brzmieniem, które przygotował Szczur. Ta idealnie dobrana mieszanka gwarantuję solidne i jakościowe bujające rymy z treścią w nowym wymiarze. Album doprawili wyśmienici goście tacy jak: Sydoz, Falcon1, Nadzia LOLO, Mr.Krime, asthma, Zdechły Osa, 275, DJ VaZee, Gicik A’Mane, Kawior czy Włodi.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Białas, Lanek z premierą wyczekiwanej kontynuacji kultowego albumu, poznajcie „POLONN”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments