Łysonżi & Kuba Knap i nowy singiel „A Teraz Patrz” gościnnie Eldo

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Łysonżi & Kuba Knap prezentują „A teraz patrz”, trzeci singiel zapowiadający wspólny projekt raperów pt. „Pobierz Napisy”. Gościnnie w utworze pojawia się Eldo.

Muzykę wyprodukował nominowany do nagrody Grammy reprezentant Zachodniego Wybrzeża Wizzo. Za miks oraz master odpowiadają Mokebe & Rzeźnik (Postęp Studio). Video zrealizowała niezawodna ekipa Dobrekino Studio.

W sobotę 8 czerwca na www.alohasklep.pl wystartuje limitowany preorder CD albumu Łysonżi & Kuba Knap „Pobierz Napisy”. Z tej okazji Łysonżi & Kuba Knap organizują specjalny LIVE, podczas którego na fanów czeka sporo niespodzianek. Więcej informacji na temat tego nietypowego wydarzenia można spodziewać się zaraz po weekendzie.

Łysonżi:

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że udało nam się nagrać utwór, w którym Ja, Kuba Knap „przecinamy się” z Eldo i to na podkładzie amerykańskiego producenta Wizzo – nominowanego do nagrody Grammy w kategorii inżyniera dźwięku. To zdecydowanie niestandardowe połączenie i to jest właśnie piękne w muzyce. A teraz patrz!

Kuba Knap:

Trzy zwrotki konfrontują pojęcie sukcesu – tego po naszemu i tego po komercyjnemu. Dużo w tych zwrotkach jest powtórzeń, w zasadzie Ja i Dżonson nawijamy tę samą zwrotkę, co stanowi wewnętrzny rytm utworu.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – donGURALesko z klipem do kolejnego singla z albumu „Miejskie Ptaki” tym razem do „Zimny Flow”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments