Miły ATZ wrócił solo z singlem „ACID MORO”

Udostępnij
fot. Przemysław Mazur

To już dwa lata od ostatniego solowego krążka Miłego ATZ – to właśnie wtedy pochodzący z Gniezna raper wydał ROLLER, by po jego bardzo pozytywnym przyjęciu grać koncerty i rozwijać projekt ŚWIĘTY BASS, od czasu do czasu rzucając gościnną zwrotką – raper pojawił się między innymi u Pezeta, Noah, DonGuralesko, Odysa i Siwersa. Dziś nadszedł czas na pierwszy ruch na szachownicy nowej płyty w postaci singla ACID MORO.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni na profilach społecznościowych Miłego oraz Def Jam Recordings Poland pojawiły się dwa zwiastuny ACID MORO, czyli tytułowego singla z nadchodzącego albumu. Premierze utworu towarzyszy również teledysk w reżyserii Jana Mazura i Patryka Gadaszewskiego prezentujący skomplikowany i futurystyczny świat nowej płyty. Ale czym właściwie jest ACID MORO?

Acid Moro to skomplikowany wzór, który na pierwszy rzut oka wydaje się obrazem namalowanym przez chwiejną rękę chaotycznego uniwersum. Oddalając zoom okazuje się, że wycinek na który patrzyłeś był tylko małym skrawkiem ogromnej kompozycji. Rozpoczynamy podróż przez ostatnią część trylogii potężnym braggastorytellingiem na bicie od Kushy. Big up dla każdego kto jest z nami od początku tej historii, witamy serdecznie nowych tripowiczów. Niech blob was prowadzi ku dobrym zmianom.”

– pisze sam zainteresowany w swoich mediach społecznościowych.

Kolejne karty tego świata zostaną odsłonięte już niedługo wraz z kolejnymi singlami, preorderem i smaczkami, jakie przygotował Miły pracując nad konceptem albumu.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Duszyn i Janusz Walczuk w numerze „LA DI DA DI DA DI”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments