Młody Olisadebe nadaje prosto z Londynu, zobacz klip do utworu „Re-Up”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Młody Olisadebe w londyńskim studio, w którym nagrywali m.in. Wiz Khalifa, Drake czy Jack Harlow nagrał klip do najnowszego singla „Re-Up”

Młody Olisadebe wraz z Life Media Ent wbili się do studia Dirtysaj, gdzie nagrywa na co dzień legenda UK hip hop – Giggs, a jego gośćmi byli w przeszłości m.in. Wiz Khalifa, Drake czy Jack Harlow. Wnętrza studia posłużyły Młodemu Olisadebe do nakręcenia klipu do utworu “Re-Up”, który dziś ma swoją premierę. W teledysku zobaczymy sporo przebitek pokazujących m.in. wiszące w studio multi platynowe płyty wielu znanych wykonawców.

Młody Olisadebe to 22-letni raper i producent pochodzący z Poznania. Większość dorosłego życia Artysta spędził w Birmingham oraz w Londynie gdzie mieszka obecnie. Młody Olisadebe przesiąknął tam charakterystycznym, brytyjskim brzmieniem. Artysta zadebiutował w  Asfalt Records w czerwcu 2023 singlem “Hustle”, który zebrał bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Ponadto Młody Olisadebe pojawił się gościnnie na koncertach O.S.T.R. m.in. na Rap Stacja Festiwal w Sławie, Polish Hip Hop Festival w Płocku czy Sun Festival w Kołobrzegu.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Siwers gościem Proceente, w piwnych rozmowach „Chmielotok Praha”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments