Mor W.A. z nowym singlem „BSNT2” to kontynuacja klasyka tej ekipy

Udostępnij
fot. https://www.instagram.com/morwa_official/

Po 23 latach doczekaliśmy się kontynuacji kultowego klasycznego numeru „BSNT” ekipy Mor W.A. mowa tu o singlu „BSNT2” który promuję nadchodzący nowy album „Vademecum” Warszawskiego składu.

W 2000 r. nagraliśmy numer BSNT. Trzeba przyznać, że skrót mocno wbił się ludziom do głowy i wszedł do języka potocznego. „Braci się nie traci” stało się popularnym hasłem na scenie hip-hopowej jaki i kibicowskiej. Powstały różne projekty i kawałki o tym samym tytule ale źródło jest tylko jedno.

czytamy w opisie singla „BSNT2” na YouTube

Tym razem opowiemy historię dobrze Wam znanego kawałka z perspektywy minionych 23 lat. W klipie możemy zobaczyć niepublikowane dotąd materiały z naszego archiwum. Równolegle powstaje też film dokumentalny, który będzie oddawał klimat tamtych lat. Klip do BSNT2 jest, można powiedzieć zwiastunem tego dokumentu. W klipie można zobaczyć sporo znajomych twarzy z naszej rodzimej sceny. Dziękujemy wszystkim, którzy zawsze wspierali nasz team na przestrzeni tych wszystkich lat. Premiera singla również na streamingach! Przypominamy, że premiera płyty Vademecum już 27.01.

kontynuacja opisu singla „BSNT2”

PRZECZYTAJ – Dawid Borysiewicz i Szatt są „Po Drugiej Stronie Lustra” to trzeci singiel promujący album „Kiss”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments