Nadchodzi druga edycja festiwalu The Legend – Idę Dalej, stara szkoła rapu powraca !

Udostępnij
The Legend - Ide Dalej
fot. materiały prasowe

To będzie prawdziwa hip-hopowa uczta i wielkie muzyczne widowisko! Na scenie pojawią się największe legendy rapu, polecą klasyki, które zna cała Polska, a to wszystko w niesamowitej audio-wizualnej oprawie! Przed nami druga edycja festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ. Wydarzenie odbędzie się już w marcu 2024 roku w PreZero Arena Gliwice.

Festiwal THE LEGEND – IDĘ DALEJ to druga edycja wyjątkowego wydarzenia muzycznego, które zabierze widzów w sentymentalną podróż po historii polskiego rapu. 

Już 9 marca 2024 na jednej scenie ultranowoczesnej hali widowiskowej PreZero Arena Gliwice, w pełnej efektów oprawie wizualnej, wystąpią największe legendy polskiego hip-hopu. Finalny line up drugiej edycji THE LEGEND prezentuje się imponująco, wystąpią Paktofonika, Molesta Ewenement, Abradab & Gutek, Fenomen, Grammatik, Peja / Slums Attack, Liroy, 52 Dębiec, DJ Decks, DJ HWR, DJ Twister! Pionierzy gatunku zagrają swoje najważniejsze klasyki, przenosząc się wraz z publicznością w czasie do lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. 

Oprócz muzycznej uczty w wykonaniu starej szkoły rapu, na uczestników wydarzenia czekać będzie szereg atrakcji. W PreZero Arena Gliwice pojawią się stoiska wystawiennicze związane tematycznie z nurtem hip-hopu, nie zabraknie też strefy chillout’u. Dodatkowo organizatorzy przygotowali after party w legendarnym stylu i z legendarną obsadą gramofonową. 

LINK DO BILETÓW: https://www.eventim.pl/artist/the-legend-ide-dalej/

Do zobaczenia pod sceną! 

THE LEGEND – IDĘ DALEJ to festiwal, który łączy pokolenia!

Więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/MusictainmentPL
Instagram: https://www.instagram.com/thelegendfestiwal/

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Taco Hemingway ogłasza gości których zobaczymy podczas 1-800-Tour

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments