Oki i singiel „Agent47” premiera albumu „ERA47” już w piątek

Udostępnij
Oki Wojtek
fot. Wojtek Koziara

Hit za hitem mordo, jestem hit-manem” deklaruje OKI w ostatnim przedpremierowym singlu zapowiadającym album “ERA47”. I tak słowo staje się ciałem, bo “Agent47” to godne przypieczętowanie rozmachu, z jakim raper odsłaniał kolejne karty swej najnowszej solowej płyty.

Nie ma wątpliwości, że “ERA47” to jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów muzycznych tego roku. Płyta już w preorderze zdobyła platynowy nakład i jest na najlepszej drodze do statusu podwójnej platyny. Ta sytuacja nie dziwi, bo poprzednik (czyli “PRODUKT47”) pozostawił poprzeczkę wysoko zawieszoną, a w międzyczasie OKI skutecznie podgrzewał nastroje wyczekiwania. O tym jaki zabrzmi finalny całościowy efekt przekonacie się już za tydzień, a póki co zapraszamy do sprawdzenia kolejnego singlowego teasera.

“Agent47” to już ostatni przedpremierowy singiel z albumu “ERA47”. Wydawcą płyty, która oficjalnie ukaże się 7 czerwca jest oczywiście 2020 label. Za muzykę ponownie odpowiada @atutowy, natomiast twórcami teledysku są Marcin Kuciński & 47.

“ERA47” to najnowszy solowy album OKI-ego. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Tylko w preorderze “ERA47” CD wzbogacone zostało o tajemniczy 4rtefak7. Szczegóły poznacie już wkrótce, natomiast zamówienia można składać pod adresem www.era47.com

OKI ujawnił też szczegółowy harmonogram zaplanowanych na listopad i grudzień koncertów. Bilety na trasę WE ARE ERA47 TOUR dostępne są na https://era47.goingapp.pl

22.11 Gdańsk/Sopot | Ergo Arena

24.11 Poznań | MTP 5

29.11 Katowice | MCK

30.11 Wrocław | Hala Stulecia

05.12 Warszawa | COS Torwar

12.12 Szczecin | Netto Arena

19.12 Kraków | Tauron Arena

Wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/oki47/events

Cyfra: https://2020.lnk.to/agent47

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – EPka pierwszego przystanku Def Jam World Tour już dostępna do odsłuchu

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments