Okoliczny Element z premierą albumu „Wyjdzie w Praniu”

Udostępnij
Okoliczny Element
fot. facebook.com/okolicznyelement

No i mamy to, Okoliczny Element po 8 latach wraca z nowym albumem „Wyjdzie w Praniu” który ma swoją premierę dzisiaj i można go odsłuchać w najpopularniejszych serwisach streamingowych w sieci.

Duet Ninjah & Mej kazał czekać nam aż 8 lat na pełnoprawny album spod szyldu Okolicznego Elementu. W międzyczasie otrzymaliśmy od chłopaków krążek Wiadoskładu czy płytę sygnowaną jako Ninjah & Mej.

Promocję nowego albumu Okolicznego chłopaki zaczęli od wydania singla „ITSPIATEEK” po drodze można było odsłuchać jeszcze 5 innych singli promujących najnowsze wydawnictwo „Wyjdzie w Praniu”

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nowego albumu Okolicznego Elementu w wydaniu fizycznym na CD to możesz go zamówić TUTAJ

Oprócz tego zapraszamy gorąco na sobotni koncert premierowy albumu „Wyjdzie w Praniu” połączony z świętowaniem 16-lecia istnienia Okolicznego Elementu na którym pojawią się goście specjalni m.in. Jaca, Łysonżi, Mada, Proceente, Skorup. Będzie to okazja usłyszeć na żywo utwory z projektu „JACANABICIE” w który zamieszany był Ninjah.

Bilet na koncert Okolicznego w klubie Wyjście Awaryjne w Opolu kupisz TUTAJ

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Premiera albumu „Miejskie Ptaki” od donGURALesko oraz klipu do „Król Duch Rapu”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments