Oskar83 i Roiii z singlem „Krótkie Story” z kolejnego projektu Def Jam World Tour

Udostępnij
fot. Adam Mazurek

Po sukcesie utworów nagranych w Bukareszcie, tym razem polski odział legendarnej wytwórni Def Jam Recordings poleciał do Południowej Afryki. Kolejnym przystankiem na trasie Def Jam World Tour jest Johannesburg, gdzie label zaprosił Huberta., CatchUpa oraz Oskara83 z PRO8L3Mu.

Nowy singiel zatytułowany „KRÓTKIE STORY” to efekt współpracy OSKARA83 i ROIII. Ten utwór łączy w sobie charakterystyczne dla Oskara teksty z wyjątkowym stylem ROIII, tworząc kompozycję, która wciąga od pierwszych sekund.

„KRÓTKIE STORY” jest drugim utworem nagranym w Johannesburgu w ramach Def Jam World Tour. Pierwszym był numer „co ja wam zrobiłem?” od Huberta. i CatchUpa, którzy połączyli energetyczne bity, chwytliwe melodie oraz teksty, które doskonale oddają esencję Johannesburga.

Def Jam World Tour to seria wyjazdów w różne miejsca na całym świecie, organizowanych przez wytwórnię. Na każdą z tych wypraw label zaprasza kilku artystów z Polski, którzy współpracują na miejscu z producentami oraz raperami tworzącymi lokalną scenę, dając im tym samym możliwość stworzenia niespotykanych dotąd kooperacji.

Pierwszym przystankiem na trasie Def Jam World Tour był Bukareszt, gdzie działa lokalny oddział Def Jam Recordings Romania. Do udziału w pierwszym odcinku serii zaproszeni zostali Waima, Rusina, Yung Adisz i AG – reprezentanci polskiej sceny rapowej. Efekt współpracy polskich i rumuńskich artystów możemy posłuchać już teraz w serwisach streamingowych.

Def Jam World Tour to nie tylko muzyczne spotkania, ale również wymiana kulturowa i artystyczna, która przynosi wyjątkowe doświadczenia zarówno dla artystów, jak i dla słuchaczy. Kolejne przystanki na trasie z pewnością dostarczą jeszcze więcej niezapomnianych muzycznych wrażeń.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Szaran prezentuje nowy singiel „Chanel” z gościnnym udziałem Sokoła

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments