O.S.T.R. i Gibbs we wspólnym utworze „LEMON” promującym album „DIAPORAMA”

Udostępnij
fot. Connect The Dots

Premiera nowego albumu O.S.T.R. – DIAPORAMA już za 7 dni! Z tej okazji prezentujemy drugi singiel LEMON, z gościnnym udziałem Gibbsa! Już tylko przez tydzień można zamawiać preorder albumu w wersji deluxe, z dodatkowymi pięcioma utworami i w bogatszej oprawie wydawniczej. Od północy 12 kwietnia, będzie można zamawiać jedynie wersję normalną w jewel case, wersja deluxe nie będzie już dostępna.

Klip do utworu LEMON został nakręcony podczas krótkiego wypadu O.S.T.R. wraz z ekipą do Berlina. Autorami video są Connect The Dots i ThunderCut. 15 kwietnia o godz 17:00 odbędzie się ogólnodostępne meet&greet z Artystą, w Asfalt Winyle i Wino na ulicy Mysiej 3 w Warszawie.

Przez 20 lat kariery O.S.T.R. przyzwyczaił słuchaczy do regularnego wydawania albumów co rok. W latach 2020-2022 Artysta zrobił sobie pierwszą wydawniczą przerwę, rozpalając apetyty słuchaczy do granic możliwości. Śmiemy twierdzić, że DIAPORAMA to najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy tego roku!

Album został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Czas przerwy Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

PRZECZYTAJ – Parzel & Proceente z singlem „Świat Ziomków” gościnnie Numer Raz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments