O.S.T.R. i Sarius z klipem do singla „Wszystkiego Najlepszego” nachodzi trasa koncertowa „Diaporama Tour”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

O.S.T.R. i Sarius życzą Wszystkiego Najlepszego! Wspólny klip i trasa koncertowa DIAPORAMA TOUR nadchodzi !

Na kanale Asfalt Records pojawił się klip do wspólnego utworu O.S.T.R. i Sariusa – WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. Z tej okazji Asfalt Records wraz z L2L zapraszają na DIAPORAMA TOUR – specjalną, kameralną trasę koncertową opartą na utworach z najnowszej płyty Ostrego, z udziałem znakomitych rapowych gości!

W najbliższych dniach będziemy stopniowo odkrywać karty. Na początek trzy miasta: Poznań, Gdańsk oraz Kraków. Pozostałe miejsca, podobnie jak listę gości ogłosimy wkrótce. Bilety na wydarzenia dostępne są na biletomat.pl

Klip do WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO został nakręcony przez ekipy Connect The Dots i ThunderCut.

Album DIAPORAMA miał premierę 12 kwietnia 2023 roku. Płyta zdobyła bardzo dobre recenzje wśród słuchaczy. Promowana była do tej pory czterema singlami: FLAM, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO – feat. Sarius, CRISTAL i MENTAL CLASH. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green.

Materiał został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Prawie trzyletni czas przerwy wydawniczej Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.

Bilety na DIAPORAMA TOUR O.S.T.R. + GOŚCIE kupisz TUTAJ

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Matis / Hurragun z odsłuchem swojego beat tape’u „Pół Godziny”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments