O.S.T.R. z preorderem albumu „XX” oraz premierą klipu do singla „Kercelak”

Udostępnij
fot. Paweł Zawadzki

O.S.T.R. we współpracy z Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, stworzył album umiejscowiony w czasie w latach 20. ubiegłego wieku. 31 maja, w dniu premiery albumu odbędzie się jedyny, wyjątkowy koncert z tym materiałem, w ramach odbywającego się w gdańskim muzeum Festiwalu Kultury Utraconej.

Album XX przenosi odbiorców do rzeczywistości dwudziestolecia międzywojennego. Oczami O.S.T.R. odbiorcy zobaczą ówczesną kulturę, sztukę, technikę, doświadczą rozkwitu życia nocnego, rozwoju kina, muzyki i dźwięku. W oprawie muzycznej nie zabraknie charakterystycznego dla artysty wielopoziomowego brzmienia, przeplatających się stylów muzycznych z jazzem w tle oraz instrumentów z epoki. Teksty utworów zostaną urozmaicone charakterystycznymi dla lat dwudziestych zwrotami. 

Preorder fizycznego albumu wystartował właśnie na ostr.shop.
https://ostr.shop/product/38367-ostr-xx-cd 

Album XX jest muzyczną opowieścią o ludziach tamtych czasów, o życiu z perspektywy zwykłego człowieka. Lekcją historii, której nie zapisano w książkach. Będzie jednocześnie muzyczną ucztą dla fanów, podczas której nie zabraknie stylu OSTR.

Dziś w sieci ukazał się pierwszy singiel z albumu XX pt. “Kercelak”. Cały album ukaże się na streamingach 31 maja.

Również 31 maja, w Muzeum II Wojny Światowej odbędzie się jedyny, wyjątkowy premierowy koncert, podczas którego O.S.T.R. wykona wszystkie utwory z albumu XX. Bilety są już w sprzedaży
https://muzeum1939.pl/koncert-ostr-xx-iii-edycja-festiwalu-kultury-utraconej/aktualnosci/6965.html

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Grekk z pierwszym singlem „Ajz” feat. WCK promującym album producencki „Art Of Fatness”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments