Pezet i Sprite prezentują klip do singla „Mewa”

Udostępnij
fot. kadr z klipu

Pezet prezentuje nowy klip promujący „Muzykę Komercyjną” do utworu „Mewa” który powstał przy współpracy marki napojów Sprite.

z opisu klipu czytamy :

„Mewa” to kolejny singiel zapowiadający mój nowy album. Jest to moja zakrzywiona wizja pogoni za szczęściem vs. pogoń za pieniędzmi i rzeczami. Tę ostatnią wszyscy uprawiamy zamiast częściej uprawiać tę pierwszą. Tytułowa „Mewa” to metafora, bo żyję i urodziłem się w Warszawie, gdzie wszystko pędzi niemiłosiernie, a przecież nie ma tu nawet dostępu do morza. Chodzi o to by raczej spędzać swój czas, zamiast go wykorzystywać. Życzę każdemu, żeby mógł tak robić częściej, choćby siedząc nad wodą i gapiąc się w fale. – mówi Pezet. Utwór „Mewa” powstał we współpracy z marką Sprite, która w swojej najnowszej kampanii „Chill Time is Not Wasted Time” zachęca do zatrzymania się i odpoczynku w taki sposób na jaki każdy ma ochotę, bez względu na to czy jest to słuchanie muzyki, granie w gry komputerowe czy przeglądanie social mediów. Teledysk w reżyserii Andiamo wyprodukowało SHOOTME, a za muzykę odpowiada Auer i Piotrek Lewandowski.

Premiera albumu „Muzyka Komercyjna” Pezeta została zaplanowana na 30.09.2022r. i wyjdzie on nakładem Koka Beats preorder zamówisz TUTAJ

PRZECZYTAJ – „Od Pierwszej Zwroty Po Grób” to nowy klip Intruza przed premierą „Owoców Grzechu”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments