Duszyn zalicza debiut w Def Jam Recordings Poland singlem „Parę Sztuk”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Znacie Duszyna? Jeżeli nie, to najwyższa pora się zapoznać. Nowy zawodnik Def Jem Recordings Poland to niewątpliwie jedna z ciekawszych debiutujących postaci tego roku. Duszyn, wcześniej działający w BUHAJ KLAN, dał się poznać słuchaczom w wielu projektach – chociażby u Żabsona, czy Janusza Walczuka. Jednak dopiero teraz, po miesiącach przygotowań, jest gotów by zaprosić swoich słuchaczy na „Parę Sztuk”.

„Parę Sztuk” to czysto hip-hopowe podejście do trapowych brzmień. Niczym nie wymuszony, naturalny styl, połączony z nienagannym luzem to świetna wizytówka Duszyna. Raper daje się poznać od strony braggi, jednak nie brakuje tu apetytu na więcej – każda chwila spędzona z utworem upewnia nas, że Duszyn wchodzi na polską scenę jak do siebie. Za produkcję utworu odpowiada dobrze znany Wroobel, całość dopełnia gościnny udział Olszykumpla, który niebanalnie dopasował się do klimatu całego utworu. „Parę Sztuk” to dopiero początek większych ruchów, na które z całą pewnością należy czekać.

Duszyn – młody debiutant prosto z Łodzi. Pierwsze kroki w muzyce stawiał wraz z kolektywem PurpleHaze, gdzie konsekwentnie, po wielu latach chałupniczych działań zdobył zarówno oddane grono słuchaczy, jak i spore doświadczenie muzyczne. Największym przełomem w dotychczasowej karierze Duszyna był jednak BUHAJ KLAN, który współtworzył wraz z Chojakiem oraz Alluvem. To właśnie między innymi dzięki singlowi MŁODY MA TO wraz z Żabsonem i Waimą dał się poznać szerokiemu gronu słuchaczy i dał jasno znać scenie, że dotychczasowe utwory to dopiero przedsmak czegoś większego. Po współpracy BUHAJ KLANu z Internaziomalami, raper postanowił rozwinąć solową karierę podpisując się z Def Jam Recordings Poland, tym samym rozpoczynając pracę nad pierwszym, solowym materiałem.

Odsłuch streamingi – https://defjampl.lnk.to/PareSztuk

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Jest i on „Stary Pezet” na klasycznym bicie od Waco z 1999 roku

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments