Polecanko #2 – Grammatik – Nie Ma Skróconych Dróg

Udostępnij
kadr z klipu „Grammatik – Nie Ma Skróconych Dróg”

Polecanko to nowy cykl w dziale Retrospekcje na stronie RapCelownik.pl w którym to nasza redakcja będzie czytelnikom polecać warte uwagi utwory rapowe, opatrzone krótkim komentarzem. Ponadto z wszystkich udostępnionych na łamach portalu utworów będziemy aktualizować polecankową playlistę w serwisie Spotify.

Wczoraj Stany, a dzisiaj czas na polecenie utworu z rodzimego Polskiego podwórka a dokładnie z Warszawy lat 2000. Mowa tu o singlu „Nie Ma Skróconych Dróg” autorstwa ekipy Grammatik w składzie (Eldo, Jotuze, Ash) na genialnym bicie majstra Noona. Utwór ten znalazł się na kultowym albumie „Światła Miasta” z roku 2000 wydanego przez T1-Teraz.

Warto odnotować że klip do wspomnianego singla „Nie Ma Skróconych Dróg” wyreżyserował Sylwester Latkowski który jest autorem filmów dokumentalnych o tematyce rapowej z początku lat 2000 mowa tu o kultowych „Blokersach”

Sam utwór traktuje o tym by wziąć sprawy w swoje ręce i zamiast narzekać jak mi jest źle to powalczyć o te przysłowiowe lepsze jutro.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Polecanko #1 – 2Pac – Life Goes On

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments