Pono gościem CNE w Rap Kontenerze

Udostępnij
fot. kadr z klipu

Zobacz dziewiąty odcinek podcastu o polskim rapie pt. „Rap Kontener” w którym to CNE przeprowadził rozmowę z Ponem członkiem Zipery i ZIP Składu.

Pono to wspólne ogniwo wielu rapowych projektów – ZIP Skład, Zipera, TPWC, Szlagier. W Kontenerze jak zwykle nie może zabraknąć historii i anegdot związanych z powstaniem tych formacji. Sporo będzie o koniach i torze na Służewcu, ponieważ tam się wychowywał Syn Alka Pono i tam też stworzył pierwsze studio w którym nagrywała Molesta, Mor W.A. i TPWC oczywiście. Nie zabraknie też spraw bieżących, czyli wytwórnia ESAPE i pola jej działania, które są bardzo różne. Dowiemy się kogo Pono gra w multimedialnej sztuce w teatrze Buffo, jaką grę komputerową tworzy i jak sprzedaje się muzykę na koszulkach. W ramach rapsów na żywo usłyszycie singiel nie dla niekumatych i nie dla wydyganych, czyli „Tabu/Temat Zakazany”. Otwierajcie Rap Kontener nr. 9!

Rap Kontener to „Cykl video podcastów o polskim hip-hopie. W rozmowach nie zabraknie spraw światopoglądowych i bieżących zagadnień społecznych i kulturowych.

PRZECZYTAJ – Otsochodzi, Pako i Szopeen w singlu „Paczkomat” promującym „Tarcho Terror”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments