Premiera projektu club2020, flagowy projekt 2020 label jest już do odsłuchu w cyfrze

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Na ten dzień czekało wielu słuchaczy. Szumnie zapowiadany club2020 zmaterializował się w postaci 18 premierowych utworów, które można już odsłuchać na wszystkich platformach streamingowych, a także w postaci nietypowej playlisty, dostępnej w serwisie YouTube. Fizyczne wydanie płyty dotarło do Empików, a limitowane dropy wzbogacone o mixtape do preorderowiczów.

club2020 to wyjątkowy album, zrzeszający największe gwiazdy polskiego hip-hopu. We flagowym projekcie 2020 label udział wzięli m.in. Taco Hemingway, PRO8L3M, OKI, Otsochodzi, Young Igi, CatchUp, Young Leosia, Gruby Mielzky, Dwa Sławy, Łajzol, schafter, DZIARMA, Avi, Margaret, HAŁASTRA, Kukon, Miły ATZ, Szczyl oraz Pers. Owocem wspólnej sesji nagraniowej w Trójmieście stała się różnorodna i wielowymiarowa płyta, ukazująca pełen przekrój stylistyczny współczesnego rapu. Od przebojowych singli i klubowych bangerów; poprzez klasycznie hiphopowe cyphery; aż po wielowątkowe, refleksyjne i nie dające się zamknąć w ramach jednej konwencji utwory. A to wszystko w duchu zaskakujących artystycznych wymian i kooperacji, gdzie na każdym kroku spotykają się twórcy reprezentujący odmienne nurty oraz style muzyczne.

fot. cover „club2020”

Playlista YT: https://ffm.link/playlistaclub2020

Cyfra: https://2020.lnk.to/club2020album

Oficjalna data premiery club2020 to 10 marca. Płytę promują m.in. takie single jak “Malibu Barbie”, “Przypływ”, “No weź”, “100k Euro”, “Tak naprawdę” czy “CYPHER2022”, a także kilkuodcinkowy vlog, dokumentujący zakulisowe działania artystów w studiach nagraniowych zlokalizowanych w trójmiejskim Plenum.

Vlog playlista YT: https://ffm.link/club2020s01

Pozostałe premierowe utwory z płyty pojawiły się na kanałach YouTube Young Leosi, Young Igiego, Dwóch Sławów, DZIARMY, schaftera i Mielzky’ego, a także wydawcy, czyli 2020 label. Album w wersji standard można wciąż zamawiać za pośrednictwem strony www.club2020.co

PRZECZYTAJ – Eliasz z singlem „Tłum” oraz oficjalnym supportem koncertu legend 120 Rap Fest

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments