Proceente i DJ HWR tworzą „Rap Na Ból” czyli kolejna odsłona „Ładuj Działa Mixtape”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Proceente i DJ HWR prezentują utwór „Rap na ból”, kolejny singiel z płyty „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE”. Gościnnie w kawałku udzielają się rapowo Johnny Slim oraz Sami.

„Rap na ból” opowiada o radości, jaką tętniący zajawką hip-hopowcy czerpią z procesu tworzenia muzyki. Singiel został zobrazowany klimatycznym teledyskiem, za którego produkcję odpowiada Dobrekino Studio. Płyta Proceente / DJ HWR „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” ujrzy światło dzienne 22.11.2023. 

Proceente / DJ HWR „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” to międzymiastowy efekt współpracy Aloha Entertainment i GruboKrojone. Autorem warstwy muzycznej oraz oprawy didżejskiej jest DJ HWR, który zajął się również za miksem i masteringiem całości. Za korzeń tekstowy oraz produkcję wykonawczą projektu odpowiada Proceente. Warszawiak i Ślązak do współpracy zaprosili niemal 30 raperów i wokalistów z całej Polski, drugie tyle hip-hopowych osobistości pojawia się na dopełniających album skitach w formie propsów zarejestrowanych specjalnie dla Proceente i DJ HWR. W ten sposób powstało 19 esencjonalnych tracków składających się na materiał będący ponadczasowym klasykiem gatunku. Identyfikację graficzną projektu stworzył Konrad @autographstudio Smolarski, o płaszczyznę video zadbała ekipa Dobrekino Studio.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Pezet zapowiada nowy materiał „Abstrakt EP”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments