Ruszył preorder nowego solo Nullizmatyka pt. „Zabójca Królowej”

Udostępnij
fot. kadr z klipu (Nullizmatyk – Basketball (Live Strefa Chanasa 2022)

Nullo z Trzeciego Wymiaru a właściwie Nullizmatyk powraca z długo wyczekiwanym drugim solowym krążkiem pt. „Zabójca Królowej”

Oficjalna premiera płyty „Zabójca Królowej” odbędzie się 16 grudnia 2022 r. a preorder tego krążka możesz zamówić TUTAJ

W środę 26 Października otrzymamy klip do pierwszego singla z tego materiału „Czwarty Raz”

„Czwarty Raz” to pierwszy singiel promujący album #ZK. Tekst tego numeru napisało życie, a obrazek i historie ludzi, którzy wystąpili w teledysku nie zostawiają złudzeń, że nigdy nie można się poddawać.

czytamy w opisie zapowiedzi klipu na YT.

„Zabójca Królowej” to drugie po „SPG Dystrykt” oficjalne solo Nullizmatyka. Głównym producentem krążka jest Tyran. Brzmienie i klimat płyty utrzymany jest w stylistyce klasycznego hip hopu lat 90. W wielu numerach na płycie pojawia się żywy bas, który wyszedł spod ręki Rafała Boryckiego (Lao Che). Miksem i masteringiem całego albumu zajął się Eprom.

„Zabójca Królowej” to emocjonalna podróż przez życie rapera. Liryka bogato okraszona metaforami, przeplata się z wyrazistym przekazem, co czyni teksty Nullizmatyka na tyle uniwersalne, że każdy słuchacz jest w stanie odnaleźć w nich sporą cząstkę siebie. Oczywiście na albumie nie zabraknie chropowatego stylu, wyszukanych rymów, techniki, unikatowego flow na samplowanych bitach oraz mocnej braggi, czyli tego do czego Nullizmatyk zdążył nas już przyzwyczaić w swojej twórczości.

Pierwotnie album „ZK” nosił nazwę „Zabójcza Królowa” i był praktycznie w całości stworzony na samplach zespołu Queen. Niestety Królowa nie wyraziła zgody na prawa autorskie do sampli użytych przez Tyrana i Nullizmatyka. Wynikiem czego prawie cały album został wyprodukowany po raz drugi, a sample Queen zostały zastąpione innymi.

Czytamy w opisie preorderu na stronie dystrykt.pl

PRZECZYTAJ – Czy KaeN zostanie popularnym vlogerem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments