Skorup, HK Rufijok, Fryna Entertainment i DJ HWR we wspólnym singlu „Miejskie Legendy”

Udostępnij
fot. facebook.com/djhwr

Reprezentanci Śląska opowiadają swoją historię w utworze promującym festiwal THE LEGEND – IDĘ DALEJ, który odbędzie się 9 marca w PreZero Arenie Gliwice.

GruboKrojone z dumą prezentuje singiel „Miejskie Legendy”, w którym liryczny prym wiodą Skorup, HK Rufijok i Fryna Entertainment. Autorem klimatycznego bitu oraz tłustych skreczy jest DJ HWR, który zajął się również realizacją, miksem oraz masteringiem utworu w GruboKrojone Studio. Za zdjęcia i montaż teledysku odpowiada Essteban (Safehouse).

9 marca w PreZero Arenie Gliwice Skorup, HK Rufijok, Fryna Entertainment i DJ HWR wykonają „Miejskie Legendy” razem na scenie podczas DJ HWR & GRUBOKROJONE showcase, który otwiera koncertowy line up festiwalu THE LEGEND – IDĘ DALEJ. DJ HWR i jego goście rozpoczynają swój set równo o godz. 18:00!

Kup bilet na THE LEGEND – IDĘ DALEJ na eventim.pl:

https://www.eventim.pl/event/the-legend-ide-dalej-prezero-arena-gliwice-17585129

Skorup

Autor dziewięciu solowych płyt. Sześć płyt zostało wydanych nakładem śląskiej

wytwórni MaxFloRec. Najnowsze wydawnictwo “Dębowe moce” ukazało się w 2023, a za publikację odpowiada label muzyczno-wydawniczy ZiombelKru Prezentuje. Twórczość Skorupa wyróżnia pozytywny przekaz i oryginalny styl, które dają widzom unikatową energię, szczególnie w trakcie spotkań na żywo. Skorup ma na swoim koncie

liczne współprace z artystami, takimi jak JazBrothers, Jazz Gang Beatz, Młody, Proceente, Rahim, Joka, Abradab, KęKę, Grubson, Mela Koteluk, Liroy, Bas Tajpan, Miuosh, Jarecki, Lilu i wieloma innymi.

HK Rufijok

Raper pochodzący z Rydułtów. Jego muzykę cechuje spora obecność gwary śląskiej w tekstach.

Współpracował m.in. z takimi artystami jak Liroy, Sobota, Rahim, DJ 600V, GrubSon, Wini, Metrowy, Bu, Skorup, DJ HWR, Proceente, Łysonżi, DJ Feel-X.

Ma na swoim koncie krążki solowe, płytę z zespołem Kosmos oraz projekty w duecie z DJ’em HWR. Najnowszy album HK Rufijok / DJ HWR „WOLF FLOW” ukazał się 31.10.2022

Fryna Entertainment

Reprezentant Śląskiego undergroundu, pochodzi z Rudy Śląskiej. Rodowity Hanys. Nie raper, a artysta. Mocno inspirowany oldschoolowym brzmieniem, które jako grajek przeniósł na nieco świeższe klimaty. Niezaszufladkowany w jednym stylu, jedynie wróg każdego rodzaju discopolo.

DJ HWR

DJ i Producent muzyczny. Założyciel wytwórni Grubo Krojone Records. Swoje umiejętności oraz imprezowy kunszt prezentował w większości miast naszego kraju, od Pomorza po Tatry, oraz poza jego granicami. Wielokrotnie prowadził warsztaty muzyczne, bitwy freestyle i bitwy taneczne. Jako producent muzyczny wyprodukował sporą ilość albumów, oraz współpracował z czołowymi polskimi wykonawcami. takimi jak : Liroy, Grubson, Peja, Chada, Hemp Gru, Fenomen i wieloma innymi. W roku 2021 i 2022 nominowany w kategorii DJ Roku Polish Hip Hop Music Awards.

Do zobaczenia pod sceną!

THE LEGEND – IDĘ DALEJ to festiwal, który łączy pokolenia!

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Proceente dotarł z Chmielotokiem do Szwecji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments