Start preorderu winyla ostatniego albumu duetu Kosi/Szczur plus klip do singla „Ogród”

Udostępnij
fot. materiały prasowe

Rok po premierze albumu „To Wydarzyło Się Naprawdę – Oprócz Tego, Co Zmyśliłem”, reprezentanci jednej z najbardziej zasłużonych i legendarnych ekip na polskiej scenie rapowej – JWP. Kosi oraz Szczur, powracają z wyjątkową winylową wersją swojego albumu. Dwu 180g płytowe wydanie, zostało zapakowane w ekskluzywne rozkładane opakowanie gatefold.

Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne winyla: ściśle limitowaną w ilości 200szt z pomarańczowym efektem marble, idealnie komponujący się z całą poligrafia oraz klasyczną wersję regularną w kolorze czarnym. Oprawą graficzna wydawnictw ponownie zajął się uznany grafik Full Metal Jacket.

Na obu wersjach znajdziemy bonus track w postaci numeru dostępnego dotychczas tylko na DELUXE CD – „DOŁEK” z gościnnym udziałem Sydoza, oraz dodatkowo utwór „BEJRUT” ze Zdechłym Osą w remixie Sticokorama oraz Flex.

Startowi preorderu towarzyszy premiera teledysku, Kosi wraz z asthmą zapraszają do Ogrodów. Klip został zrealizowany na słonecznej Teneryfie, za scenariusz oraz reżyserie odpowiada Sebastian Perchel, główna rola należy do Ignacego Perchela, reprezentanta Polskiej Kadry Narodowej Juniorów w surfingu.

Na drugim solowym wydawnictwie Kosiego nie zabrakło charyzmatycznego stylu, trafnych obserwacji świata przemieszanych z nowoczesnym, niekiedy mrocznym i eklektycznym brzmieniem, które przygotował Szczur. Ta idealnie dobrana mieszanka gwarantuję solidne i jakościowe bujające rymy z treścią w nowym wymiarze. Album doprawili wyśmienici goście tacy jak: Sydoz, Falcon1, Nadzia LOLO, Mr.Krime, asthma, Zdechły Osa, 275, DJ VaZee, Gicik A’Mane, Kawior czy Włodi.

Premiera albumu zapowiedziana jest na 28.06.2024.

Zostaw obserwacje strony RapCelownik.pl w Google News

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ – Chmielotok udostępnia vlog z Warszawskiego Festiwalu Piwa

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments